Aktuálne farby pre dámske členkové čižmy v roku 2022

Aktuálne farby pre dámske členkové čižmy v roku 2022
ersor 29. septembra 2022

Túto sezónu dizajnéri ponúkli nielen klasiku, ale aj krásne novinky.

Za prioritné farby dámskych topánok sa považujú:

  • čierna, biela, béžová, všetky odtiene hnedej;
  • tmavomodrá;
  • ružový prášok;
  • marsala.

Trendy vzhľad s čiernymi členkovými topánkami

Čierne členkové čižmy https://shopsy.sk/damske-cierna-clenkove-cizmy  sú univerzálnou voľbou, ktorá sa hodí ku každému štýlu. Tieto topánky si môžete obliecť na akúkoľvek príležitosť.

Tmavé čižmy sa najlepšie hodia k čiernej potlači. Ak je vaše oblečenie ladené do čiernych a sivých tónov, čierne topánky sú nevyhnutnosťou. Niekedy sa čierne topánky zdajú príliš nudné. V tomto prípade si môžete vybrať výraznejšie topánky, napríklad béžové, bordové.

Módne obrázky s bielymi topánkami

Dokonalou kombináciou trendovosti a pohodlia sú biele členkové čižmy. Nosia sa k šatám, džínsom, minišatám a šortkám. Biele topánky sú najlepšou farbou pre tých, ktorí oceňujú rovnováhu medzi štýlom a pohodlím.

Najobľúbenejšia kombinácia je s modrými džínsami. Je dôležité venovať pozornosť dĺžke džínsov: členkové čižmy sa na nich nesmú pri chôdzi zachytávať. Výberom takejto zostavy môžete dosiahnuť, aby bol vrchný diel ľahký, pokojný alebo jasný. Biele čižmy vyzerajú perfektne s bosými nohami a tenkými pančuchami. Obraz môže byť doplnený objemným sakom. Svetlé členkové čižmy vyzerajú zaujímavo spolu s biznis oblekom. Biele topánky môžete zastrčiť do džogingových nohavíc. Proporcie postavy sú v tomto prípade narušené, takže v tomto prípade je dôležité vytvoriť jednofarebný vzhľad, ktorý predĺži siluetu.

Trendy vzhľad so sivými topánkami

Šedá pôsobí nenápadne a vznešene. Topánky tejto farby sa hodia do každého šatníka. Dajú sa kombinovať so svetlým oblečením a štýlovými doplnkami a vytvárajú krásny vzhľad.

Obľúbenou kombináciou by bolo skombinovať oblečenie v sivej farbe s týmito čižmami. Dajú sa nosiť aj so svetlejšími odtieňmi, ako je béžová, piesková a krémová. Biele oblečenie spolu so sivými topánkami pritiahne k obrazu zvýšenú pozornosť. Zelená, červená a oranžová dokonale ladia so sivými topánkami. V rovnakom súbore s takýmito topánkami budú dobre vyzerať tašky v čerešňových a tmavočervených odtieňoch.

Ideálne sú sivé topánky a modré džínsy. Módne ženy nosia sivé topánky s matnými a farebnými pančuchami. Odtieň pančúch musí byť v súlade s oblečením.

Módne obrázky s hnedými topánkami

Chelsea boots, workery, oxfordky v hnedých odtieňoch sú súčasťou štýlového každodenného šatníka do kancelárie. Tieto topánky sa kombinujú s oblekom, džínsovými nohavicami, manšestrom. Hnedé modely sa dajú kombinovať s pulóvrom, koženou bundou.

Hnedé topánky sa vyrábajú najmä z pravej kože a semišu. Preto vyzerajú draho. Klasický model dokonale doplní akýkoľvek obraz. Pozrite sa na ušľachtilé semišové čižmy. Môžete s nimi vytvoriť mnoho štýlových súprav: džínsy a tričko, čierne nohavice a objemný sveter atď. Nekombinujte s takouto obuvou modré šaty a príliš svetlé oblečenie. Hnedé mokasíny a oxfordky by sa nemali nosiť s čiernymi a červenými pančuchami. Ak chcete vyzerať štýlovo, venujte pozornosť módnym obrázkom s hnedými čižmami.

Módny vzhľad s farebnými členkovými topánkami

Farebné topánky môžu byť hlavným akcentom vášho vzhľadu. S ich pomocou môžete oživiť nudný outfit. Členkové topánky v sýtom odtieni, ktoré sa budú hodiť k džínsom vo vašom šatníku. Ideálne na celkový vzhľad v základných farbách. Jasne žlté topánky môžete nosiť s čiernym oblečením – je to obojstranne výhodná kombinácia. Pod červeným oblekom sú veci v šedej, čiernej a béžovej farbe. Džínsové oblečenie s červenými topánkami je vždy zábavné.