Fotoreport: Posledná rozlúčka a ukončenie sezóny vo veľkom štýle

Fotoreport: Posledná rozlúčka a ukončenie sezóny vo veľkom štýle
Redakcia 31. marca 2019

Jar nám už bezodkladne klope na dvere, a tak sa v lyžiarskom stredisku Mýto Ski & Fun lúčili  so skvelou sezónou tak, ako sa patrí. Nielen s úsmevom na perách, ale aj so smútkom v očiach sa odobrala symbolická lyža na svoj odpočinok.

Taká bola sezóna

Novým prevádzkovateľom strediska, ako iste viete, sa tohto roku stal Hotel Partizán****. Riaditeľ hotela Michal Kič poďakoval za skvelú sezónu a prezradil aj čo to z plánov v stredisku.

„Chceme sa poďakovať všetkým za výbornú priazeň v Mýte pod Ďumbierom. Tento rok sme prevádzkovali skicentum prvýkrát a veríme, že ste si výborne zalyžovali.“

Vo svojom príhovore sa poďakoval všetkým čo sa starali o chod lyžiarskeho strediska, ako boli vlekári, lyžiarska škola Berg a v neposlednom rade aj zamestnanci, či už v kase alebo v reštaurácii. Verí, že aj gastronómia v stredisku sa posunula o stupienok vyššie, čo môžeme potvrdiť aj my.

Čakajú nás zmeny

Ski centrum neplánujú však zatvoriť na dlho a už teraz sa začína s prípravami na letnú sezónu. Podľa slov riaditeľa si stredisko zaslúži aj letnú prevádzku, a tak sú v pláne dve trailové trate pre vášnivých cyklistov. V spolupráci s mestom Brezno by mala vzniknúť nová cyklotrasa, ktorá prepojí skicentrum s mestom.

„Veríme, že sa vidíme v júli a v auguste a  oživíme leto v tomto peknom stredisku,“dodal Kič.

Aj my sa tešíme nielen na spestrenie leta, ale na nasledujúcu zimnú sezónu, na ktorú sa taktiež chystajú novinky.

Viac z rozlúčky so sezónou si pozrite v našej galérii.