Hviezdne Vianoce pritiahnu do Arény Brezno zvučné mená

Hviezdne Vianoce pritiahnu do Arény Brezno zvučné mená
Redakcia 13. augusta 2019

Aj keď leto máme ešte v plnom prúde agentúra Aybee production už štandardne ohlasuje svoj koncoročný Vianočný koncert v Aréne Brezno. Už ôsmy rok prináša do Arény Brezno tie najzvučnejšie mená slovenskej a českej hudobnej scény. Ako nás informoval Andrej Barančok, hlavný organizátor a zástupca agentúry, tento rok budú Vianoce na Horehroní naozaj Hviezdne.

„Presne s príchodom Mikuláša, čiže v piatok 6. decembra v Aréne Brezno, vystúpi pop operné trio La Gioia, lámač ženských sŕdc s nezabudnuteľným hlasom Dalibor Janda a československá popová kráľovná Helena Vondráčková. Jedná sa o prvé vystúpenie Dalibora Jandu s kapelou Prototyp v našej Aréne a zatiaľ jediný ohlásený vianočný koncert Helenky na Slovensku, ktorá sa zároveň do Arény vracia po dlhých 8 rokoch,“  dodáva Barančok.

Slovenské Il Divo, ako ich viacerí nazývajú alebo La Gioia, predstaví podľa jeho slov nové skladby, ako aj známe melódie v ich podaní. Bezpochyby to budú Hviezdne Vianoce v jedinečnom spojení, kde sa prvýkrát na jednom pódiu predvedú spomínaní umelci už  tento december exkluzívne, len v metropole Horehronia.

„Samotné prípravy začali tesne po skončení vlaňajšieho koncertu Michala Davida.  Možno sa niekomu bude zdať zvláštne, že s vianočným koncertom začíname už v auguste, no v skutočnosti sa s ním začalo v novembri minulého roka. Aby sa pristúpilo k samotnému predaju vstupeniek je potrebné uskutočniť ešte veľa práce a postupných krokov, ktoré už máme našťastie za sebou,“ prezrádza ďalej organizátor a dodáva, že samotný predaj vstupeniek sa spúšťa v pondelok  19. augusta v sieti Ticketportal.

Podľa jeho slov pre všetkých fanúšikov spomínaných umelcov alebo už tradičných koncoročných koncertov v Aréne platí, kto skôr príde prvý berie. „Som však nesmierne rád, že z roka na rok s nami spolupracuje viac spoločností a organizácií, ktoré ponúkajú svojím zamestnancom benefit v podobe vstupeniek na naše koncerty, a aj touto cestou im ďakujú za ich odvedenú prácu. V prípade, že by sa chceli pridať ďalší bude nám cťou, ak sme ich doteraz ešte nekontaktovali, aby nás kontaktovali v prípade záujmu oni, „ dodáva na záver Andrej Barančok z agentúry Aybee production.