Letné dobrodružstvá? Letná láska? Alebo len románik? Horoskop Vám odpovie.

Letné dobrodružstvá? Letná láska? Alebo len románik? Horoskop Vám odpovie.
Redakcia 13. júna 2021

Ste pripravení na leto? Zaujíma Vás, čo Vás čaká v láske? Ste slobodní a dúfate, že si niekoho nájdete? Alebo naopak, ste zadaní a chcete vedieť, čo má pre Vás nový rok pripravený? EZO-TV má pre Vás jednoduchého sprievodcu horoskopom na leto 2021. Neváhajte a čítajte ďalej!

Horoskop a jeho využitie

Už oddávna slúžil horoskop ako návod k lepšiemu životu, alebo ako predpoveď budúcnosti. V astrológii má horoskop veľmi dôležitú rolu. Každé znamenie zverokruhu so sebou nesie určité charakteristické črty. Tieto črty sú podmienené konšteláciou planét a hviezd v čase narodenia. Tieto konštelácie vyžarujú určité energie, ktoré potom formujú človeka a vytvárajú mu cestu životom. 

Láska ako podkategória horoskopu. 

Láska je jedna z kategórií, ktorá je často podmienená práve horoskopom. Znamenie zverokruhu vie načrtnúť kompatibilitu s partnerom, charakter Vášho vzťahu, dokonca aj úspech v manželstve. Horoskop je avšak odhad, ktorý je ovplyvnený viacerými faktormi. No dokáže slúžiť ako dobrý základ.

Leto 2021: Lásky čas

Tento rok bude unikátny. Vplyvom Uránu v znamení býka, bude prvých pár mesiacov turbulentných. Príchodom Venuše do znamenia rýb, od 20-teho februára do 20-teho marca, je ideálny čas posunúť Váš vzťah o level vyššie alebo uzatvoriť manželstvo. Ak ste slobodní, Váš zlatý čas začína práve pred letom, od polovice mája. Planéty Jupiter a Neptún v rybách budú kraľovať letu 2021!

Baran

Čaká Vás mimoriadne horúce leto. Planéta Mars a Venuša sú Vám k dispozícií každý júlový deň, najmä v polke mesiaca. Slobodní? Nevadí. Augustový Nov Vám prinesie do života množstvo lásky.

Býk

Čas vyjsť von a experimentovať! August pre Vás znamená samé dobrodružstvá, ktoré môžu vyústiť aj do vážneho vzťahu.

Blíženci

Vo Vašom dome vzťahov dôjde k zmenám, a to konkrétne v máji a v júni. Dôsledkom týchto zmien môže dôjsť k rozchodom alebo veľkým hádkam.

Rak

Zamýšľate sa nad online zoznamkou alebo spoznávaním nových ľudí? Mars a Venuša Vám veľmi prajú. V auguste sa budete cítiť ako hviezda. 

Lev

Vaše letné „Ja“ sa dá opísať jedným slovom – magnet! Na ľudí budete v lete pôsobiť doslova magneticky, nebudú sa od Vás vedieť odtrhnúť. Pre tých vo vzťahu, pripravte sa! Saturn prechádza do sektora manželstva.

Panna

Od polky mája do konca júna sa bude planéta Jupiter nachádzať v dome oddaného partnerstva. Avšak to Vám len poskytnúť možnosť okúsiť, čo príde v roku 2022. V auguste sa Vám bude dariť najviac. Investujte do nového šatníka.

Váhy

Júl 2021 bude pre Vás najsociálnejším mesiacom – letná láska? Vaši priatelia sa Vám budú snažiť dohodiť potenciálnych partnerov, čomu sa toto leto naozaj nemusíte vyhýbať! Budú medzi nimi aj takí, ktorí Vám už na prvý pohľad padnú do okna. 

Škorpión

Od mája až po koniec júla, sa bude Jupiter nachádzať v sektore lásky. Počas tohto obdobia budete veľmi populárni a plodní! Pre tých, ktorí si rodinu zakladať neplánujete, dávajte si pozor!

Strelec

Zabudnite na všetky sklamania v láske a pripravte sa spoznať novú. Dôverujte novému potenciálnemu partnerovi.

Kozorožec

Pomaličky ďalej zájdeš! Na nový vzťah choďte tak, aby ste náhodou niekoho nevyľakali. Júlový Nov pre Vás znamená čerstvý začiatok. 

Vodnár

Váš život bude v lete sladší, najmä od mája do augusta. Júl bude čas na cestovanie, zážitky a lásku. Buďte otvorení mnohým možnostiam. 

Ryby

Predchádzajúci rok nebol jednoduchý. Bojujte so starými ranami a nenechávajte ich Vás zastaviť. Čaká Vás lepšia budúcnosť. Augustový Nov v sektore partnerstva vdýchne do Vášho života nové energie. Odhoďte všetky pochybnosti a nestrácajte nádej.Tak čo? Tešíte sa? Leto 2021 je Vaše! EZO-TV sa už nevie dočkať.