24. októbra 2021

Apartment Vila Brezno

Moderné ubytovanie Vila Brezno je situované v centre podtatranského mesta Brezno. Odtiaľto sa môžete vybrať do miestnych reštaurácií i barov aj spoznávať jedinečnú prírodu Nízkych Tatier.

Ak hľadáte luxusné ubytovanie na jednu noc ako aj dlhodobejšie na viac nocí, tak Vás radi privítame počas celého roka vo Vile Brezno. Toto štýlové ubytovanie poskytuje maximálnu kapacitu pre 18 osôb. Na výber máte z viacerých možností.

Apartmán 1
Dvojlôžkový apartmán s dvoma samostatnými posteľami, vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Pre hostí je k dispozícii chladnička, TV SAT a WiFi internetové pripojenie.

Apartmán 2
Útulný apartmán s dvoma samostatnými spálňami, v ktorých sú manželské postele. Ďalšou miestnosťou je obývačka s malou kuchynkou, a samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie so sprchovým kútom. V obývačke sa nachádza sedačka rozložiteľná na dva lôžka. V apartmáne je taktiež pre hostí k dispozícii prakticky vybavený kuchynský kút, TV SAT a vysokorýchlostné WiFi internetové pripojenie.

Apartmán 3
Samostaný štýlový apartmán s manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou pre 1 osobu, vlastným sociálnym zariadením a sprchovým kútom. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii chladnička, TV SAT a vysokorýchlostné WiFi internetové pripojenie.

Apartmán 4
Moderný apartmán s dvoma samostatnými spálňami, v ktorých sú manželské postele. Ďalšou miestnosťou je obývačka s malou kuchynkou, a samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie so sprchovým kútom. V obývačke sa nachádza sedačka rozložiteľná na dva lôžka. V apartmáne je taktiež pre hostí k dispozícii prakticky vybavený kuchynský kút, TV SAT a vysokorýchlostné WiFi internetové pripojenie.

Oddych

Na medziposchodí Villy Brezno si užijete príjemný oddych na teraske s vonkajším posedením, prípadne aj vo vonkajšom altánku. Pod holým nebom sa pohojdáte na záhradnej hojdačke alebo si pripravíte špeciality na grile. V prípade potreby môžete využiť detskú  postieľku, práčku a žehličku. Uschováme Vám taktiež Vaše bicykle a lyže. Vezmite so sebou Vašich blízkych, prípadne sa môžete vybrať aj sami, zaparkujte svoje auto priamo pri Ville Brezno a spoznávajte tento malebný kraj. Tešíme sa, že sa ubytujete u nás!