Apartment Vila Brezno

Moderné ubytovanie Vila Brezno je situované v centre podtatranského mesta Brezno. Odtiaľto sa môžete vybrať do miestnych reštaurácií i barov aj spoznávať jedinečnú prírodu Nízkych Tatier. Toto štýlové ubytovanie poskytuje ubytovanie na jednu noc ako aj dlhodobejšie na viac nocí, s maximálnou kapacitou pre 18 osôb. Na výber máte z viacerých možností.

Apartmán 1

Dvojlôžkový apartmán s dvoma samostatnými posteľami, vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. Pre hostí je k dispozícii chladnička, TV SAT a WiFi internetové pripojenie.

Apartmán 2

Útulný apartmán s dvoma samostatnými spálňami, v ktorých sú manželské postele. Ďalšou miestnosťou je obývačka s malou kuchynkou, a samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie so sprchovým kútom. V obývačke sa nachádza sedačka rozložiteľná na dva lôžka. V apartmáne je taktiež pre hostí k dispozícii prakticky vybavený kuchynský kút, TV SAT a vysokorýchlostné WiFi internetové pripojenie.

Apartmán 3

Samostaný štýlový apartmán s manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou pre 1 osobu, vlastným sociálnym zariadením a sprchovým kútom. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii chladnička, TV SAT a vysokorýchlostné WiFi internetové pripojenie.

Apartmán 4

Moderný apartmán s dvoma samostatnými spálňami, v ktorých sú manželské postele. Ďalšou miestnosťou je obývačka s malou kuchynkou, a samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie so sprchovým kútom. V obývačke sa nachádza sedačka rozložiteľná na dva lôžka. V apartmáne je taktiež pre hostí k dispozícii prakticky vybavený kuchynský kút, TV SAT a vysokorýchlostné WiFi internetové pripojenie.

Oddych

Na medziposchodí Vily Brezno si užijete príjemný oddych na teraske s vonkajším posedením, prípadne aj vo vonkajšom altánku. Pod holým nebom sa pohojdáte na záhradnej hojdačke alebo si pripravíte špeciality na grile. V prípade potreby môžete využiť detskú  postieľku, práčku a žehličku. Uschovať si môžete bicykle a lyže. Vezmite so sebou vašich blízkych, prípadne sa môžete vybrať aj sami, zaparkujte svoje auto priamo pri Vile Brezno a spoznávajte tento malebný kraj.