BIKE PARK- Mýto Ski & Bike

Si úplný začiatočník alebo freerider a downhiller? Čokoľvek očakávaš, Bike park splní tvoj sen o perfektom zjazdovom bicyklovaní. Nezáleží na tom, koľko máš rokov! Pripravené sú trate s rôznou obťažnosťou pre všetky vekové kategórie.

Spolu s bicyklom sa vyvezieš na 4-sedačkovej lanovke na štart. Okrem zjazdových tratí je v stredisku k dispozícii požičovňa bicyklov, kolobežiek, odrážadiel, požičovňa cyklo príslušenstva, servis a MTB škola.

Po perfektnom výkone určite vyhladneš, kalórie môžeš doplniť v reštaurácii s terasou. Môžeš sa kochať pohľadom na zdolanú trať a cítiť sa ako víťaz

TRATE

Downhill

Náročný trail pre skúsených jazdcov. Obsahuje klopené zákruty, odklonené zákruty, skoky, zmiešaný povrch, prejazdy lesným porastom.

Prevýšenie: 308 m Dĺžka: 1,5 km

Freeride A

Stredne náročný trail. Obsahuje klopené zákruty, skoky lavicovitého typu, mechanicky upravený povrch, nespevnený povrch, prejazdy lesným porastom.

Prevýšenie: 311 m Dĺžka: 1,3 km

Freeride B

Strednenáročný trail. Obsahuje klopené zákruty, skoky lavicovitého typu, mechanicky upravený povrch, nespevnený povrch, prejazdy lesným porastom.

Prevýšenie: 298 m Dĺžka: 1,4 km

Family

Nenáročný trail bez skokov a prekážok. Obsahuje prírodné nerovnosti, mechanicky upravený povrch a trávnatý povrch.

Prevýšenie: 294 m Dĺžka: 2,2 km

Pumptrack

Dráha s upraveným povrchom pre zdokonaľovanie zručností všetkých jazdcov na bicykloch. Jazdí sa prevažne bez pedálovania tzv. pumpovaním.

Prevýšenie: 0 m Dĺžka: 1 km

Kids skill trail

Dráha s upraveným povrchom pre zdokonaľovanie zručností malých jazdcov na bicykloch.

Prevýšenie: 0 m Dĺžka: 500 m

Enduro trať

Dĺžka:  2,6 km.