Chata Horehronie

Drevenica sa nachádza na okraji rázovitej horehronskej obci Závadka nad Hronom. Chata je moderne zariadená a ponúka vyšší štandart – Led Tv, kvalitná audiosúprava, DVD, USB prehrávač, Wifi-pripojenie, satelitná Tv.

Vybavenie

Chata pozostáva z 2 podalží. Ponúka veľa priestoru. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba s vešiakovou stenou a lavicou na obúvanie. 2krát WC, kúpeľňa so sprchovacím kútom. Z chodby prejdete do kuchyne, ktorá je kompletne zariadená. Ponúka posedenie pre 10 ľudí. V kuchyni sa nachádza okrem plynového sporáka aj krásna klasická murovaná pec. Z kuchyne prejdete do priestrannej spoločenskej miestnosti, kde dominuje veľký murovaný krb obložený prírodným kameňom.

Spoločenská miestnosť ponúka pohodlné posedenie aj pre 15 ľudí a ponúka vysoký komfort a moderné vybavenie, to je Led Tv, satelit, DVD, audiosúprava, Wifi-pripojenie. Druhé podlažie je tvorené chodbou a piatimi nepriechodnými izbami, ktoré poskytujú ubytovanie pre 14 osôb.

Druhé podlažie je tvorené izbami :

  • 1x štvorposteľová izba
  • 2x dvojposteľová izba
  • 2x trojposteľová izba.

Na pozemku sa nachádza novopostavený altánok, ktorý je zasklený, takže ponúka príjemne posedenie aj v zimných mesiacoch. A samozrejmosťou je vonkajšie posedenie a ohnisko. V altánku je zavedená elektrina, voda a je v ňom zabudované osvetlenie a elektrická zásuvka pre váš väčší komfort. K dispozícii je aj krb s otočným ramenom na kotlík a roštami na grilovanie. Pozemok je oplotený s posuvnou bránou a malou bránkou.