Chata Trangoška

Chata Trangoška sa nachádza v lyžiarskom stredisku Chopok Juh. Ponúka à la carte reštauráciu a priamy prístup na svah. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a kyvadlovú dopravu zdarma.

Chata ponúka ubytovanie priamo v horách, sme označený kategóriou turistická ubytovňa . Zariadenie má k dispozícii 39 stálych lôžok a 6 prísteliek. Chata má 4 izby so sociálnym zariadením, zvyšné izby sú vybavené len umývadlom a spoločné sociálne zariadenie je na chodbe.

K dispozícií je aj menšia chata B s kapacitou 24 lôžok, chatu ponúkame len pre väčšie skupiny 15 – 24 osôb. V chate sa nachádza veľká 8 lôžková izba na prízemí, 8 dvojposteľových izieb s umývadlom a spoločné sociálne zariadenie na prízemí. Chata má samostatný vstup je vhodná pre ľudí, ktorí vyhľadávajú súkromie. Možnosť objednania stravy v reštaurácií, nakoľko chata nemá k dispozícií kuchynku.

V okolí chaty sa môžete venovať rôznym aktivitám, ako napríklad lyžovaniu, cyklistike a pešej turistike. K dispozícii máte bezplatné parkovisko. Má celoročnú prevádzku, je dostupná autom. V reštaurácii ako aj pred chatou sa nachádza detský kútik pre najmenších .