Daily Dose

Otváracie hodiny

Pondelok 8:00 - 23:00
Utorok 8:00 - 23:00
Streda 8:00 - 23:00
Štvrtok 8:00 - 23:00
Piatok 8:00 - 01:00
Sobota 10:00 - 01:00
Nedeľa 12:00 - 22:00

Prvý gaming bar (herná zóna) na Horehroní spojená s kaviarňou !

Kaviareň

Po svoju dennú dávku kofeínu nemusíte ísť ďaleko. Stred Slovenska, mesto spevákov s najkratšími šortkami a modeliek s najdlhšími nohami. Severná strana námestia a posledné dvere na rohu. Indície máte, teraz môžete vyraziť za svojou Daily Dose.

Na mlynčeku voňavé zrná, z ktorých vám v Daily Dose pripravia obľúbený čierny nápoj. Skúste ale experimentovať, cappuccino, lungo, latté macchiato. Pre tých, ktorým nestačia ani tri šálky denne, v kaviarni odporúčajú bezkofeínovú verziu. Osviežte sa vychladenou kolou alebo džúsom, ktoré vám dodajú energiu do ďalšej práce. Na neskoršie hodiny je pripravené aj niečo ostrejšie. Ponuka je široká, pre vinárov, pivárov aj pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Gaming Bar

PS5, XBOX, VALVE INDEX

Dennú dávku zábavy je potrebné pravidelne dopĺňať. K vašim službám sú pripravené pohodlné boxy s PlayStation 5, Xbox Series X aj Valve Index.
Prvou misiou bude výber hry, a že to bude náročné, hovoria stovky hier v ponuke. Ak vám nebudú stačiť ani obľúbené herné konzoly, ponorte sa do virtuálnej reality.
Minibar poruke bude už len príjemným doplnením spoločného času s kamošmi. Rezervujte si box ešte teraz, aby ste hru neprehrali predčasne.

Gaming Bar je otvorený každý deň od 15:00 do záverečnej – podľa otváracích hodín kaviarne.

CENNÍK A REZERVÁCIE NÁJDEŠ TU