Depo café

Štýlová kaviareň v originálnom vagóne s retro interiérom v obci Telgárt.

Na stenách nájdete nádherné originálne fotografie z histórie stavby Chmarošského viaduktu, ktorý je jednou z architektonicky nejedinečnejších stavieb nielen na Slovensku. Pred kaviarňou si vychutnáte svoju kávu na príjemnej terase s nezameniteľným výhľadom priamo na Chmarošský viadukt. 

V Depo café si pochutnáte na vynikajúcej káve z pražiarne Mlsnacava a osviežite sa jedinečnými limonádami s čerstvého ovocia. Deti poteší vláčik, ktorý sa premáva po stenách vagóna. Jednoznačne originálny nápad, ktorý nás osobne veľmi potešil. Radi sa budeme vracať na skvelú kávu a parádne výhľady:)

View this post on Instagram

🤍 Včera sme sa po urputnom ošiali na "horehronských" sociálnych sieťach 😁👍🏻, ktorý spôsobil @cojebratislava , museli vydať ku Chmarošskému viaduktu a vyskúšať Depo café… 🤍 V prvom rade sme si nevedeli celkom predstaviť, kde pri viadukte sa tento milý vagón nachádza 🤔 Nájdete ho priamo pri hlavnej ceste pri odbočke na @skitelgart . Ako sme sa dozvedeli, tak to oni majú na svedomí tento super nápad. 👍🏻 🤍 Depo café neláka len svojou jedinečnosťou a originálnym prevedením, ale rozhodne vás uspokojí aj vynikajúca káva ☕, ku ktorej si môžete dopriať aj croissant. Vo vagóne je veľmi príjemné sedenie. My sme však, vzhľadom na počasie, využili ešte lúče slnka a vychutnali si kafíčko na milej terase s výhľadom na Chmarošský viadukt. 🤍 Keď už ste tam, tak šup hodiť selfie k jednému z najfotogenickejších kútov Slovenska, ktorý máte približne 5 min chôdze… (škoda, že po ceste) 🤍A aby sme nezabudli, v Depo café kúpite rôzne suveníry či tričká a o možných aktivitách v okolí vás poinformujú letáky, prípadne milá obsluha. Ďakujeme, bolo nám fajn, určite ešte prídeme na kafíčko 💙💛💚 #kamnahorehroni . . . . . #lowtatras #nizketatry #tatry #nature #naturephotography #naturephoto #natureadventure #natureview #slovenskojekrasne #slovenskonafotke #thisisslovakia #naseslovenske #horyapriroda #pureslovakia #instasvk #slovaknaturehd #slovakvibes #slovenskehory #slovensko #insta_svk #hory #lesy #praveslovenske #horehronieregion #horehrinie #visithorehronie @visit_slovakia @praveslovenske @visithorehronie @turistikanaslovensku @steyslovakia @depocafe_telgart

A post shared by Kam na Horehroní (@kamnahorehroni) on

Nezabudnite si pozrieť aj:

Lúka plná sysľov  / 9 tipov na aktivity, ktoré si užijete (nielen) s deťmi na Horehroní