Horská chata Grizzly

Horská chata Grizzly sa nachádza na Krpáčove. Horská chata Grizzly vám ponúka miesto nie len pre rodinné či priateľské oslavy, ale aj pre teambuildingové akcie. Chata je vybavená dvoma štvorlôžkovými a jedným šesťlôžkovým apartmánom s kúpeľňou, štyrmi dvôjlôžkovými izbami, veľkou spoločenskou miestnosťou s televízorom a krbom, samostatnou veľkou kuchyňou a barom. Kapacita ubytovania je 20 ľudí.

Chata Grizzly ponúka ubytovanie pre 20 osôb v dvoj alebo štvorlôžkových izbách. K dispozícii je aj šesťlôžkový apartmán s vlastnou kúpeľnou. V ubytovacej časti sa nachádza aj veľká spoločenská miestnosť s televízorom, veľkým krbom a samostatnou kuchyňou. Súčasťou penziónu je aj útulný bar, ktorý taktiež disponuje krbom, televízorom a spoločenskými hrami pre deti.

Aktivity

Areál ponúka pre hostí vonkajšie posedenie s grilom, kde si môžu hostia variť guláš, opekať alebo grilovať. Počas zimných mesiacov si prídu na svoje najmä lyžiari a bežkári. V okolí sa nachádza množstvo lyžiarskych stredísk ako napríklad Ski Tále 3km, Chopok Juh 15km  a pre začiatočníkov Ski Krpáčovo, ktoré je vzdialené len 1,5km o horskej chaty Grizlly. V lete si tu môžete zájsť napríklad aj na rybačku či na huby. V okolí horskej chaty Grizzly sa nachádzajú aj turistické chodníčky, jaskyne, vodopády a rôzne iné aktivity pre malých aj veľkých.