Hotel Golf

Hotel Golf ***, dependence hotel Stupka je samostatná budova, umiestnená v tichom prostredí prostredí doliny Bystrá, v podhorí Nízkych Tatier, v rekreačno-lyžiarskom stredisku Tále. V tesnej blízkosti hotela sa nachádza aj 18 jamkové golfové ihrisko Gray Bear Tále. Príjemne zariadené izby poskytujú dokonalý oddych. V zime sú pri hoteli k dispozícii značené bežecké trate s okruhom 3,9 km a vždy perfeknte upravené a zasnežované svahy pre začiatočníkov aj pokročilých s celkovou dĺžkou 2,77 km. Lyžiarske stredisko Jasná – Chopok Juh sa nachádza necelých 6 km od hotela. V lete okolie hotela ponúka rozsiahle možnosti vysokohorskej turistiky, cykloturistiky, hubárčenia a vychádzok v nízkotatranskej prírode. Hostia hotela Golf majú 50 % zľavu z green fee na ihrisku Gray Bear Tále a 20 % zľavu z ceny časových a rodinných lyžiarskych lístkov platných v stredisku Ski Tále. Klienti využívajú všetky doplnkové služby hotela Stupka, vzdialeného 100 m (wellness centrom, fitness centrom, golfovým simulátorom, biliardom, stolným tenisom, šípkami a 2 tenisovými kurtami).

Hotel poskytuje ubytovanie v samotnej hotelovej časti (6 x jednolôžková izba, 16 x dvojlôžková izba, 1 apartmán) a v prístavbe (2 x jednolôžková izba, 9 x dvojlôžková izba). Celková ubytovacia kapacita hotela je 62 lôžok. Všetky hotelové izby sú nefajčiarske.

STRAVOVANIE

Stravovacie služby sú poskytované v hotelovej reštaurácii (kapacita 45 miest) so širokou ponukou kulinárskych špecialít a v Slovenskej kolibe s kapacitou 50 miest, kde sa pripravujú slovenské grilované jedlá na drevenom uhlí. V zime sú hosťom k dispozícii zimné terasy v areáli strediska Ski Tále a počas leta letné terasy golfového areálu Gray Bear.

TYPY IZIEB

  • jednolôžkové izby
  • dvojlôžkové izby
  • trojlôžkový apartmán