Penzión Biondo

Penzión Biondo je situovaný v pokojnej obci Závadka nad Hronom, nachádzajúcej sa v okrese Brezno. Krásne prostredie jedinečnej prírody na rozhraní Nízkych Tatier, Muránskej planiny a Slovenského rudohoria.

Hostia majú na výber ubytovanie v troch ubytovacích zariadeniach Biondo – v penzióne, v apartmáne alebo v drevenici, nachádzajúcich sa v centre obce.

Chata Biondo – penzión

Poskytuje na prvom poschodí ubytovanie pre 13 osôb v dvoch štvorposteľových izbách, v dvoch dvojposteľových izbách a v jednej jednoposteľovej izbe. Izby sú zariadené moderným, novým dreveným nábytkom a TV. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Na prízemí penziónu sa nachádza reštaurácia, bar a kuchyňa.

Chata Biondo – apartmán

Ubytovanie pre 8 osôb. Na prízemí apartmánu sa nachádza komfortne zariadená kuchyňa prepojená s obývacou izbou s kachľami a veľká kúpeľňa so sociálnym zariadením. V apartmáne sa nachádza aj TV.

Chata Biondo – drevenica

Kapacitne prispôsobená pre 14 hostí, ktorí sa môžu ubytovať v dvoch jednoposteľových izbách, v dvoch dvojposteľových izbách a v dvoch štvorposteľových izbách. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC. Na prízemí drevenice je hosťom k dispozícií spoločenská izba s barom a vybavená kuchynka.

V areáli ubytovania si môžete oddýchnuť v altánku s vonkajším posedením. Parkovanie áut je zabezpečené pred chatami.