Chata Čučoriedka

Chatu Čučoriedka nájdete v rázovitej obci Telgárt, obklopenou nádhernou prírodou, v tichom prostredí pod Kráľovou hoľou. V posledných 20 rokoch prešla chata viacerými rekonštrukciami až do dnešnej podoby a dnešného využívania. V chate sú vítané skupinky turistov, lyžiarov, rodinky s deťmi a všetci vyznávači horského vzduchu a pokoja.

Ubytovanie

Prízemie chaty so samostatným vchodom tvoria dve priestranné 4-lôžkové izby, obe s manželskou posteľou a dvomi samostatnými posteľami. V jednej izbe máte k dispozícii gauč, televízor s káblovým príjmom, chladničku, mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu. K izbe patrí modrá kúpeľňa s vaňou, toaletou, práčkou a samostatná toaleta.

Druhá izba je prepojená s kompletne vybavenou kuchynkou s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Táto izba má k dispozícii kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletou a vynikajúcou hydromasážnou vaňou. Súčasťou je aj suchá fínska sauna, ktorá vám úžasne prečistí celé telo a uvoľní myseľ. Ďalej sa tu nachádza jedáleň s vkusnými drevenými stolmi a lavicami. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príjemné spoločné chvíle strávite na terase s vonkajším posedením a v krytom altánku s možnosťou grilovania na záhradnom grile. Deň si spestríte prípravou pravého kolíkového guláša, prípadne opekaním špekáčikov na otvorenom ohnisku. Parkovanie je zabezpečené priamo pri chate na oplotenom pozemku.