Penzión Tále

Penzión Tále je situovaný uprostred nízkotatranskej prírody pod južnými svahmi Chopku a Ďumbiera vo vzdialenosti len 700 m od lyžiarskeho strediska Ski Tále a Golfového ihriska Gray Bear. Ubytovanie v pohodlných 2, 3, 4 – lôžkových izbách a komfortných apartmánoch s celkovou ubytovacou kapacitou 60 lôžok. Penzión je vybavený reštauráciou, denným barom, recepciou, spoločenskou miestnosťou a lyžiarňou.

Izby sú zariadené masívnym nábytkom, vybavené samostatnými kúpeľňami, TV a Wifi pripojením. Apartmány pozostávajú z obývacej časti s plnohodnotne zariadenou kuchyňou, spálne, kúpeľne a priestranného balkóna. V ponuke sú apartmány s jednou alebo dvoma spálňami.

Reštaurácia je vybavená data projektorom a projekčným plátnom, spoločenská miestnosť konferenčnými stolmi s kapacitou 21 stoličiek, flipchartom, TV, stolným futbalom a šípkami.

Penzión je situovaný v tichom prostredí medzi horským potokom a lesom a je vhodnou voľbou pre rodiny s deťmi, oslavy, svadby, firemné akcie a organizovanie teambuildingov.