Penzión Villa Miba

Apartmánové domčeky a Penzión Miba sa nachádzajú v obci Jasenie. Celý komplex vám ponúka ubytovanie v dvoch apartmánových domčekoch Emilko a Miška a v hlavnej budove penziónu.

Ubytovanie

Hlavná budova penziónu ponúka ubytovanie v 11 dvojlôžkových izbách. Každá izba ma vlastnú sprchu. Toalety sú spoločné na chodbách. Súčasťou budovy je aj miestnosť s kuchynským a jedálenským kútom. Tiež je tu spoločenská miestnosť s televízorom a jedáleň s možnosťou stravovania. Taktiež môžete využiť aj relaxačnú saunu, vírivku, masáže, bylinný kúpeľ.

Nádvorie lemuje zeleň, množstvo kvetov a altánok s krbom s možnosťou opekania, grilovania a varenia kotlíkového gulášu. Tiež je tu možnosť posedenia na terase. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.

Kam v okolí

Na výlet sa oplatí vybrať na Čiernohorskú železnicu, do niektorých z jaskýň (Harmanecká, Dobšinská ľadová, Bystrá, Mŕtvych netopierov), na Krpáčovo či na Tále kde si môžete zahrať aj golf. V zime si výborne zalyžujete v strediskách: Tále, Chopok – Juh i Mýto pod Ďumbierom.