19. januára 2022

Pinus Apartmány ***

Pinus Apartmány *** nájdete v srdci Nízkych Tatier, v Bystrianskej doline, na Táľoch, hneď vedľa reštaurácie Kúria na Táľoch.

Celkovo je k dispozícii 5 apartmánových domčekov, pričom každý z nich sa delí na 3 samostatné apartmány, apartmán na prízemí, poschodí a podkrovný apartmán. Celková kapacita jedného domčeka je 10 stálych lôžok a ponúka možnosť prístelky v každom apartmáne. Domček je tak možné prenajímať jednotlivo alebo ako celok pre rôzne skupiny.

Apartmán na prízemí

Je ponúkaný aj ako bezbariérový nakoľko je prístupný bez akýchkoľvek schodov, no rovnako je vhodný aj pre rodiny s najmenšími detičkami vďaka jednoduchému prístupu s kočíkom. Hneď pri vstupe Vás čaká priestranná predsieň, apartmán disponuje dvoma spálňami vybavenými manželskými posteľami, v jednej zo spálni sa nachádza rozťahovacia posteľ, pričom každá z nich má svoju samostatnú kúpelňu, jedna je vybavená sprchou, druhá veľkou vaňou. V apartmáne sa nachádza jedálenská časť, plne vybavená kuchyňa a obývačka s krbom, z ktorej je možný prechod na terasu, Výmera apartmánu predstavuje takmer 100m2.

Apartmán 1. podlažie

Má rovnaký pôdorys a rovnakú výmeru ako apartmán na prízemí. Rovnako disponuje dvoma spálňami s manželskými posteľami, v jednej zo spálni sa nachádza rozťahovacia posteľ, pričom každá z nich má svoju samostatnú kúpelňu. Neprehliadnuteľná je jedálenská časť, plne vybavená kuchyňa a obývačka s krbom s prístupom na terasu.

Podkrovný apartmán

Je rozlohou menší, jeho výmera je75 m2, vhodný pre rodinku s detičkami, nakoľko je vybavený len jednou spálňou s manželskou posteľou a rozťahovacím gaučom pre Vaše ratolesti. k dispozícii je kúpeľna so sprchovým kútom. V apartmáne taktiež nájdete kuchyňu s jedálenskou časťou a obývačkou, ktorou je možné vyjsť na terasu.

….Nechajte sa uniesť výhľadom na okolitú krajinu kde v pozadí počuť zurkot potoka a pustite do Vášho apartmánu svieži horský vzduch….