Rafting Hron

Splav na Hrone

Splavovanie je pre návštevníkov sprístupnené v mesiacoch apríl, máj, jún, júl, august, september, október od včasnej jari od apríla do stredu jesene, za každého počasia a v závislosti od vodného stavu a prietoku a obmedzení v danom úseku. Na požiadavku je možnosť splavu aj mimo sezóny, t.j. v zimnom období.

Konkrétny termín splavu si dohodnete telefonicky alebo e-mailom , počet osôb, vybavenie, dopravu a ostatné služby podľa požiadaviek (ubytovanie, stravovanie a doplnkový program). Pred splavovaním je potrebné prevziať si potrebné vybavenie – lode, pádla, vesty, pumpy a vodotesné barely. Dozviete sa ako s daným vybavením zaobchádzať aby sa predišlo poškodeniu alebo strate, ako pádlom ovládať loď, ktorým miestam sa vyhnúť, ktoré neminúť a zastaviť sa tam, čo robiť keď sa prevrátite, ako sa vyhnúť tejto situácii a ďalšie potrebné informácie.

Splavujete, relaxujete rieka vás miestami sama vezie, zastavujete na zaujímavých miestach na kúpanie, v kempoch, bufetoch, reštauráciách či krčmách… bavíte sa.

Po skončení splavu telefonicky oznámite, že ste v cieli. Vašu posádku vyzdvihne odvoz, kde odovzdáte vybavenie a presuniete sa späť k autám, prípadne k vlaku či autobusu.

Podrobnosti a ceny na stránke – Rafting Hron

Cenník

Všetky splavy je nutné si rezervovať.

Rezervačný formulár pre splav Hrona

Splav Hrona 1 denný

  • pracovný deň (Po, Ut, Str, Št) 15€ osoba
  • víkendy (Pia, Sob, Neď) a sviatky 20€
  • inštruktáž, kompletné vybavenie a doprava

 

Splav Hrona 2 denný –  víkendový putovný s dopravou po skončení 45€

Splav Hrona víkendový –  s komplet dopravou 50€

Splav Hrona viac denný – sa ráta ako cena súčtu víkendových a pracovných dní, alebo celkovej kombinácie, každý čo len jeden víkendový deň zasahujúci do splavu je účtovaný ako 20€

Splav Hrona pre školy a detské tábory – koná sa len v pracovných dňoch cena splavu po Slovenskú Ľupču 10€, po Šalkovú 15€ (v cene je len doprava materiálu; pri školských a detských splavoch je vhodnejšia doprava späť vlakom, alebo autobusom; v blízkosti cieľa spavu cca 200m sú vlakové a autobusové zastávky)

Splav hrona pre firmy– 15€ pracovný deň ; 20€ víkend

  • informujte sa telefonicky na cenu ostatných doplnových služieb (inštruktor, sprievodná doprava počas splavu, osviežovacie zastávky, catering, grilovanie, opekačky, guľáš, sportové hry, ubytovacie a stravovacie služby – vieme vám kompletne zariadiť program podľa vašich požiadaviek)

Splav Hrona poobedný – je to jediný splav ktorý sa nedá rezervovať

táto služba je dostupná v poobedných hodinách so štartom cca medzi 14-15 hodinou a ukončením splavu maximálne po Lodenicu na Mlynčeku, takisto je to závislé od kapacity a stavu lodí, ktoré sa už po dennom splave vrátili späť na základňu.

Na možnosť poobedného splavu sa priebežne informujte telefonicky.

Všetky ostatné splavy okrem poobedného, je nutné si rezervovať mailom, alebo prihlasovacím formulárom.

Je určený pre skúsené a športovo založené posádky bez zbytočných zastávok v požívacích zariadeniach – osviežovniach. Ukončenie splavu je takisto do 18 tej hodiny.

Balíčky:

  • deti do 10 rokov v sprievode oboch rodičov za polovicu
  • inštruktor alebo vodca raftu za príplatok 1/2 dňa 40€ celý deň 70€
  • pracovný deň 10,-€ Víkend 15,-€