Red Deer Hotel***

Otváracie hodiny

Pondelok 8:00 - 22:00
Utorok 8:00 - 22:00
Streda 8:00 - 22:00
Štvrtok 8:00 - 22:00
Piatok 8:00 - 22:00
Sobota 8:00 - 22:00
Nedeľa 8:00 - 22:00

RED DEER HOTEL*** sa nachádza necelých 6 km od centra malebného mesta Brezno. Vďaka okoliu, v ktorom sa hotel nachádza je ideálnym miestom na relaxačný pobyt, ale aj pracovné stretnutia. V príjemnej reštaurácii si môžete vychutnať slovenské špeciality ale aj špeciality medzinárodnej kuchyne. Určite vás zaujmú tematické večere medzinárodnej kuchyne.
Hotel ponúka rôzne druhy izieb od jednolôžkových až po priestranné apartmány. Súčasťou je aj Apartmán Lux. Pri hoteli sa nachádza bezplatné parkovisko, k dispozícii je bezplatné wi-fi.

V hoteli sa konajú rôzne firemné stretnutia školenia, svadby a oslavy.
V okolí nájdete množstvo aktivít kam môžete zavítať v každom ročnom období. Napríklad neďaleko do Čierneho Balogu, kde sa môžete zviesť Čiernohronskou železničkou alebo môžete navštíviť lesnícky skanzen. Môžete ovládnuť Tarzániu či 18- jamkové golfové ihrisko Gray Bear. V zime je tu bohatá ponuka  zjazdoviek, a to na Chopku, v Mýte pod Ďumbierom, na Táloch či v Čiernom Balogu. Ak nie ste presvedčení kam by ste chceli ísť a ako tráviť svoj voľný čas počas pobytu v RED DEER HOTEL***, personál vám ochotne pomôže.

Ubytovanie

Kapacita hotela je 11 izieb a dva apartmány s celkovou kapacitou 26 pevných lôžok a 6 možných prísteliek. Izby sú moderne a účelovo zariadené tak pre obchodných cestujúcich ako aj pre rodiny s deťmi.

(Bezplatné parkovanie. Domáce zvieratá povolené.)

Stravovanie

Jedálny lístok je založený prevažne na lokálnych surovinách a ponúka slovenskú kuchyňu v modernom a delikátnom prevedení , zohľadňujúc regionálnosť a sezónnosť.

AKTUÁLNE DENNÉ MENU