17. januára 2022

Reštaurácia – ELF

Otváracie hodiny

Pondelok 10:30 – 21:00
Utorok 10:30 – 21:00
Streda 10:30 – 21:00
Štvrtok 10:30 – 21:00
Piatok 10:30 – 22:00
Sobota 11:00 – 22:00
Nedeľa 11:00 – 20:00

REŠTAURÁCIA

Dovoľte by sme Vám predstavili štýlovú reštauráciu v historickom centre mesta, zariadenú v rozprávkovom prostredí víl a dobrých ľudí, doplnenú prvkami okolitej prírody so žblnkotajúcím potôčikom pretekajúcim priamo cez miestnosť.Návštevníci sa v nej budú cítiť akoby sedeli uprostred lesa a svetelné lúče dopadali priamo na ich stôl.Reštauráciu dotvára pútavé zariadenie doplnené obrazmi hlavných hrdinov Pána prsteňov. . Kapacita reštauračnej časti je 60 miest, kaviarenská časť ponúka 40 miest a okrem iného aj galériu z výhľadom na celú reštauráciu pre dosiahnutie maximálnej atraktivity a spokojnosti hostí.Tretia časť projektu je zameraná na letné mesiace. Ponúka letnú terasu priamo v exteriéroch zrekonštruovanej historickej časti centra mesta Brezna. Terasa ma kapacitu 80 miest a obkolesuje ju nádherná aleja plná kvetou a zelene. Nechýba ani detský kútik kde sa vaše ratolesti môžu tešiť z preliezol, hojdačiek a opičej dráhy.Aj tým najnáročnejším máme čo ponúknuť, banketku umiestnenú vo veži našej stavby s kapacitou 14 miest a zariadenú v rustikálnom štýle, kde je možné usporadúvať rôzne uzavreté posedenia.

Naša reštaurácia ponúka okrem rozprávkového prostredia Pána prsteňov výbornú kuchyňu, kvalitné nápoje a možnosť organizovať akcie rôzneho druhu: svadby, rodinné oslavy, firemné akcie, obchodné stretnutia, posedenia pri hudbe.

MENU

Jedlo je potrava, ale tiež vrcholný pôžitok. Podľa toho, čo dodávame nášmu telu, pracuje, a podľa toho, ako a v akom prostredí sa stravujeme, vyzerá aj náš život. Keďže našou prioritou je podávať kvalitné a chutné jedlo našim zákazníkom od začiatku dbáme na výber najkvalitnejších surovín pre jeho prípravu. Pod záštítom toho najpovolanejšieho vo svojom obore šéfkuchára Petra Kulhányho sme pre Vás precízne pripravili jedálny lístok s dôrazom na originalitu, štýl a výbornú chuť. Jedinečnosť, ktorú Vám ponúkame každý deň v širokom výbere menu jedál, Vám dotvorí príjemné prostredie a úslužná obsluha.

ŠPECIÁLNE AKCIE

Reštaurácia Elf Vám ponúka svoje priestory pre vaše oslavy, svadby, obchodné stretnutia, kary a iné akcie. V romantických priestoroch o Elfoch pocítite jedinečnosť a útulnosť s vašimi najbližšími. Celoročne pre Vás pripravujeme akcie rôzneho charakteru ako valentínsky večer, grilliada v priestoroch našej terasy, hydinové hody, vianočné a koncoročné posedenia a vždy meniace sa sezónne špeciality kuchyne. Taktiež u nás možte ochutnať kvalitné vínna od Slovenských vinárov.