Reštaurácia – ELF

Otváracie hodiny

Pondelok 11:00 – 22:00
Utorok 11:00 – 22:00
Streda 11:00 – 22:00
Štvrtok 11:00 – 22:00
Piatok 11:00 – 22:00
Sobota 11:00 – 22:00
Nedeľa 11:00 – 22:00

Dovoľte, aby sme vám predstavili štýlovú reštauráciu v historickom centre mesta, zariadenú v rozprávkovom prostredí víl a dobrých ľudí, doplnenú prvkami okolitej prírody so žblnkotajúcim potôčikom pretekajúcim priamo cez miestnosť.

Návštevníci sa v nej budú cítiť akoby sedeli uprostred lesa a svetelné lúče dopadali priamo na ich stôl.

Reštauráciu dotvára pútavé zariadenie doplnené obrazmi hlavných hrdinov Pána prsteňov. Kapacita reštauračnej časti je 60 miest, kaviarenská časť ponúka 40 miest a okrem iného aj galériu s výhľadom na celú reštauráciu pre zabezpečenie maximálnej atraktivity a spokojnosti hostí.

Tretia časť projektu je zameraná na letné mesiace. Ponúka letnú terasu priamo v exteriéroch zrekonštruovanej historickej časti centra mesta Brezna. Terasa má kapacitu 80 miest a obkolesuje ju nádherná aleja plná kvetou a zelene. Nechýba ani detský kútik, kde sa vaše ratolesti môžu tešiť z preliezok, hojdačiek a opičej dráhy.

Ponuka pre najnáročnejších klientov-  banketka, umiestnená vo veži stavby s kapacitou 14 miest a zariadenú v rustikálnom štýle, kde je možné usporadúvať rôzne uzavreté posedenia.

Reštaurácia  ELF ponúka okrem rozprávkového prostredia výbornú kuchyňu, kvalitné nápoje a možnosť organizovať akcie rôzneho druhu: svadby, rodinné oslavy, firemné akcie, obchodné stretnutia, posedenia pri hudbe.

MENU

Jedlo je potrava, ale tiež vrcholný pôžitok. Podľa toho, čo dodávame nášmu telu, pracuje a podľa toho, ako a v akom prostredí sa stravujeme, vyzerá aj náš život. Keďže prioritou tohto gastrozariadenia je podávať kvalitné a chutné jedlo zákazníkom, od začiatku sa v ELF-e dbá na výber najkvalitnejších surovín pre jeho prípravu.

ŠPECIÁLNE AKCIE

Reštaurácia ELF vám ponúka svoje priestory pre vaše oslavy, svadby, obchodné stretnutia, kary a iné akcie. V romantických priestoroch pocítite jedinečnosť a útulnosť. Celoročne prevádzka organizuje akcie rôzneho charakteru ako valentínsky večer, grilliada v priestoroch našej terasy, hydinové hody, vianočné a koncoročné posedenia a vždy meniace sa sezónne špeciality kuchyne. Taktiež tu možete ochutnať kvalitné vínna od Slovenských vinárov.