Reštaurácia – Hotel Partizán****

Hotel Partizán**** na Táloch je rodinný hotel, ktorý sa nachádza v krásnom prostredí Nízkych Tatier, na južnej strane Chopku. Hotel poskytuje ubytovanie, wellness a gastronomické a športové služby na najvyššej úrovni.

VÝBORNÁ KUCHYŇA A VYBRANÉ VÍNA

V Hoteli Partizán **** si príde na svoje každý milovník dobrého a kvalitného jedla. V štýlovej Panorama Restaurant si môžete vybrať zo špecialít domácej i zahraničnej kuchyne a popri tom si vychutnať výhľad na okolitú prírodu Nízkych Tatier.
Pre všetkých gurmánov, ktorí obľubujú špeciality z diviny, husacie alebo kačacie hody, je k dispozícii Lovecká reštaurácia, priamo v areáli hotela. Lobby Bar, umiestnený len niekoľko krokov od recepcie hotela, je vhodný pre vaše obchodné stretnutia a príjemný oddych po namáhavom dni. Hudbu a posedenie pri drinku si vychutnáte v Limbus Bare, ktorý je návštevníkom hotela k dispozícii najmä vo večerných hodinách. Každý, kto obľubuje netradičné miesta a zákutia by určite nemal počas svojho pobytu zabudnúť navštíviť Tálsku Baštu, ktorá patrí k architektonickým skvostom hotela.

Panorama Restaurant

Vychutnajte si špeciality domácej a európskej kuchyne v architektonicky štýlovej Panorama Restaurant. K chutným jedlám vám hoteloví someliéri radi odporučia lahodné vína z exkluzívnej vinotéky so 150 druhmi domácich aj zahraničných vín. Všetky jedlá sú pripravované z čerstvých surovín, niektoré z nich pochádzajú priamo z Ajax farmy (mliečne produkty, med). Príjemnou bodkou na záver gurmánskeho zážitku bude dezert z domácej cukrárne.

Kapacita: 150 miest + vonkajšia terasa s kapacitou 50 miest

Lovecká reštaurácia

Ochutnajte poľovnícke špeciality, husacie či kačacie hody, alebo lahodné pokrmy z diviny v Loveckej reštaurácii. Nechajte sa unášať atmosférou praskajúceho ohňa v krbe, v príjemnom prostredí dreveného interiéru. V Loveckej reštaurácii sú pripravované gurmánske špeciality podľa obdobia lovu zveri, preto si tu vždy pochutíte na čerstvom sezónnom menu.

Kapacita: 80 miest

Tálska Bašta

Reštaurácia Tálska bašta je zážitok pripomínajúci príbeh z Tolkienovho Pána Prsteňov. Interiér tohto unikátneho priestoru zdobí najvyšší kamenný krb na Slovensku. Gurmánske grilované špeciality sú pripravované priamo pred očami hostí, pod medeným sopúchom na drevenom uhlí. Ochutnajte aj tradičné jedlá starých materí v novom šate doplnené dobrým vínkom od významných slovenských producentov. Spojte gurmánsky zážitok za doprovodu živej cimbalovej hudby s príjemným pocitom z priestorov Tálskej Bašty.

Kapacita: Salónik s krbom – 40 miest

Zimná záhrada – 16 miest

Centrálna časť a galéria – 114 miest

Viac o reštaurácii Tálska bašta sa dočítate tu.