Salaš Zbojská

Zbojnícky dvor ponúka netradičné ubytovanie na skutočnom salaši, kde budete usínať a prebúdzať sa s bečiacimi ovečkami, erdžaním koní a brechotom salašníckych psov.

Môžete sa zúčastniť, spoločne s bačom a valachmi, pri starostlivosti o ovečky a iné zvieratá, alebo pri výrobe syra a oštiepkov. Kapacita pre ubytovanie  je 40 – 45 lôžok. Ubytovanie poskytujeme v dvojlôžkových až šesťlôžkových izbách.

CENNÍK

Cena ubytovania je 20,- € za osobu na noc v prípade pobytu len na jednu noc.

Ubytovanie na dve noci a viac stojí 15 € za osobu na noc.

Ubytovanie pre deti:
Deti do 3 rokov  zdarma
Deti od 4 rokov do 14 rokov cena ubytovtovania 7€/ noc
V prípade zapožičania detskej postielky účtujeme príplatok 4€ / noc

Ubytovanie so psíkom 4€/noc. Prosíme hostí, aby nám psíka vopred nahlásili!!!

Drevenička

Okrem izieb ponúkame na prenájom aj samostatnú dreveničku, kde sa na prízemí nachádza kuchynka s chladničkou a varičom, spoločenský priestor s LCD televízorom, na poschodí 4 samostatné lôžka s kúpelnou s vaňou a samostatným wc. Cez jej drobné okienka vidíte ako ružové lúče slnka zapadajú za obzor sedla Zbojská, na ktorom sa ako po stáročia predtým pasú biele ovečky. A vy môžete pri tejto scenérii posedávať na terase tejto dreveničky.

 

Stravovanie

K dispozícií kuchynku na prípravu vlastných raňajok bohužiaľ zatiaľ nemáme. S radosťou Vám pripravíme výdatné raňajky (švédske stoly, čaj) za 5€ na osobu alebo podľa vlastného výberu z raňajkového lístka za 3,50€. Obedy a večere sú riešené individuálne formou stravovania v našej reštaurácii výberom z jedálneho lístka. Za príplatok 12 € na osobu ponúkame možnosť polpenzie, ktorá pozostáva z kontinentálnych raňajok formou švédskych stolov a večere, v rámci ktorej sa podávajú jedla po dohode kuchára a klientov.