Salaš Zbojská

Zbojnícky dvor ponúka netradičné ubytovanie na skutočnom salaši, kde budete usínať a prebúdzať sa s bečiacimi ovečkami, erdžaním koní a brechotom salašníckych psov.

Môžete sa zúčastniť, spoločne s bačom a valachmi, pri starostlivosti o ovečky a iné zvieratá, alebo pri výrobe syra a oštiepkov. Kapacita pre ubytovanie  je 40 – 45 lôžok. Ubytovanie je poskytované v dvojlôžkových až šesťlôžkových izbách.

Drevenička

Okrem izieb je v ponuke na prenájom aj samostatná dreveničku, kde sa na prízemí nachádza kuchynka s chladničkou a varičom, spoločenský priestor s LCD televízorom, na poschodí 4 samostatné lôžka s kúpeľnou s vaňou a samostatným WC. Cez jej drobné okienka vidíte ako ružové lúče slnka zapadajú za obzor sedla Zbojská, na ktorom sa ako po stáročia predtým pasú biele ovečky. A vy môžete pri tejto scenérii posedávať na terase tejto dreveničky.

Stravovanie

V areáli vám pripravia výdatné raňajky za 7€ za dospelú osobu, 4€ za dieťa od 5 do 14 rokov a pre deti do 4 rokov zdarma. Obedy a večere sú riešené individuálne formou stravovania v reštaurácii výberom z jedálneho lístka. Za príplatok 18,50 € na dospelú osobu / 9 € na dieťa od 5 do 14 rokov je možnosť polpenzie, ktorá pozostáva z kontinentálnych raňajok formou švédskych stolov a večere, v rámci ktorej sa podávajú jedla po dohode kuchára a klientov.