Ski Čierny Balog

Lyžiarske stredisko v obci Čierny Balog sa nachádza 9 km južne od mesta Brezno. Disponuje piatimi stredne ťažkými zjazdovými traťami. Lyžovačku v Čiernom Balogu si užijú najmä rodiny s deťmi ale aj pokročilí športovci. V stredisku sa nachádzajú 3 lyžiarske vleky s dĺžkou 1100, 1100 a 200 m. V prípade potreby sú zjazdovky technicky zasnežované.

zelená farba – vleky
červená farba – zjazdovky

Aktuálny cenník lyžiarskeho strediska Ski Čierny Balog nájdete tu.

Aktivity

V zime je okrem zjazdoviek k dispozícii aj klzisko priamo v stredisku. V letnej sezóne môžete areál lyžiarskeho strediska využiť na športové aktivity ako tenis či futbal. Takisto sa môžete vydať na potulky okolím a spoznávať okolie počas cykloturistiky alebo pešej túry.

Ubytovanie

Čierny Balog vďaka svojej polohe patrí medzi obľúbené lokality v rámci Horehronia. Stredisko je obklopené krásnou prírodou a ak túžite po aktívnom odpočinku, toto je pre vás ideálne miesto. V blízkom okolí nájdete množstvo turistických a cyklistických chodníkov, čo vám dáva takmer neobmedzené možnosti športového vyžitia. V prípade, že máte radi ničím nerušený pokoj a relax, v areáli sa nachádza Vila, ktorá disponuje bazénom, saunou a vírivkou. V zime si môžete vychutnať lyžovačku v bezprostrednej blízkosti ubytovania.

Stravovanie

Areál Ski Čierny Balog disponuje vlastnou kolibou, ktorá ponúka príjemné posedenie v obklopení krásnej prírody. Tešiť sa môžete na pravú, slovenskú, domácu kuchyňu starých mám. Personál zabezpečuje, aby boli jedlá pripravené z poctivých surovín od lokálnych dodávateľov. Či už hľadáte miesto pre rodinný obed, oslavu, svadbu, alebo firemnú akciu, koliba na Čiernom Balogu bude skvelou voľbou. Reštaurácia disponuje dvomi samostatne stojacimi budovami (koliba, malá koliba).