The Coffee Club

Otváracie hodiny

Pondelok 8:00 - 21:00
Utorok 8:00 - 21:00
Streda 8:00 - 21:00
Štvrtok 8:00 - 21:00
Piatok 8:00 - 21:00
Sobota 8:00 - 21:00
Nedeľa zatvorené

The Coffee Club, kaviareň v srdci Slovenska

Skúsenosti zo zahraničia sa v The Coffee Club-e rozhodli priniesť do srdca Slovenska, do Brezna. The Coffee Club je breznianska kaviareň s kvalitnou výberovou kávou vlastnej značky Grinders, ktorú si pražia sami priamo v kaviarni. Ku káve sú v ponuke čerstvé koláče a nápoje, pri ktorých si dokonale užijete svoju chvíľku.


Experimentujte s kvalitnou kávou

Ste fanúšikom espressa? Vyskúšajte tiež lahodné cappuccino, flat white alebo mliečne latte macchiato. Baristi vám poradia s výberom a nápoj pripravia z najlepšej Grinders kávy. To s čím ste nikdy nechceli experimentovať, môže byť v The Coffee Clube najlepším rozhodnutím.

Prvá pražiareň kávy v Brezne

Brezno, mesto v srdci Slovenska, obklopené krásnou prírodou Nízkych Tatier. K tejto scenérii dlhé roky jednoducho chýbala lahodná vôňa čerstvo upražených kávových zŕn. Pražiareň kávy Grinders nájdete priamo v kaviarni The Coffee Club. Ak prídete v správny čas, celý proces praženia výberovej kávy môžete vidieť na vlastné oči. Poproste personál o vzorku espressa a nájdite si svoju obľúbenú. Následne vám už nič nebude brániť v kúpe mletej, či zrnkovej kávy Grinders.


Skúsenosti zo zahraničia

Dvadsaťročné skúsenosti s pražením a prípravou kávy v Austrálii priviedli majiteľov k myšlienke osamostatnenia sa. Káva bola pre nich srdcovou záležitosťou dlhé roky, preto pri nej chceli ostať aj naďalej a šíriť jej lahodnú chuť medzi ostatných. Tím pražiarne Grinders si zakladá na kvalitných výberových zrnách, jedinečných chutiach a čerstvosti praženia. Tri piliere kvality, ktorú vám môžu a dokážu zaručiť.