27. novembra 2022

NA KOBERCI – hosť Tomáš Turňa

NA KOBERCI – hosť Tomáš Turňa
Redakcia 4. novembra 2022

Dobré správy pre Horehronie, regionálna talkshow NA KOBERCI pokračuje !

Diskusná relácia NA KOBERCI je projekt, prostredníctvom ktorého vám chceme priblížiť osobnosti, ktoré obohacujú spoločenský život na Horehroní.

Šport, kultúra, umenie, podnikanie, vzdelávanie…niekedy si ani neuvedomujeme, aké je Horehronie bohaté nie len na krásnu prírodu, ale aj šikovných ľudí, ktorým záleží na tom, aby sa nám v našom kraji lepšie. A to v každej životnej sfére.

Týchto ľudí si voláme NA KOBEREC. Nielen preto, že sme zvedaví. Príbehy a postrehy našich hostí sú pre nás veľmi podnetné, motivačné a hodnotné. Veríme, že sú a budú aj pre vás !

V HLAVNÝCH ÚLOHÁCH V SLOVENSKOM ZNENÍ….

Moderátorka Mirka Rosíková si v štvrtej epizóde posadí do kresla opäť muža. Tí, ktorí sa pohybujú vo svete breznianskeho hokeja a športu budú určite vedieť o koho ide.

Hosťom 4. časti bude Tomáš Turňa

Hokejový tréner & ambasádor športu. Tomáša vnímame ako jeden je zo základných pilierov hokeja v Brezne. Stál pri vzniku športových hokejových tried a okrem toho sa obrovskou mierou podieľal na výchove mladých talentov. Kedy a prečo mu hokej a šport tak učaroval ? Príďte sa opýtať, alebo sa opýtame za vás. 

KOBEREC JE PRESTRETÝ V GREEN PUBE-e

V Green Pub-e je super ! A preto sa tam stretneme aj pri štvrtej časti. Koberec, kamery, moderátorka a hosť.

9. novembra 2022 o 19:00 hod

Pozývame vás stráviť s nami už dlhší jesenný večer ! A vy môžete pozvať kamošov, kamošky, rodičov, frajerov, frajerky…a ak vás bude viac, dajte vedieť dopredu a rezervujte si stôl.

#kamnahorehroni BUDE STREAM-OVAŤ !

…po slovensky vysielať naživo.

KDE ?

KEDY ?

  • streda 9. novembra 2022
  • talkshow začína o 19:00 hod

Ak ste ešte našu talkshow nesledovali resp. nezachytili ste predchádzajúce časti, môžete tak urobiť spätne a pozrieť si všetky epizódy na našom YouTube kanáli Kamnahorehroni.sk

NA KOBERCI 1.

NA KOBERCI 2.

NA KOBERCI 3.

SRDEČNE VÁS POZÝVAME !

V stredu v Green-e. My, vy, moderátorka, hosť, kamera.

Tešíme sa na vás NA KOBERCI #KAMarati !

T V O J I N F O R M A Č N Ý P O R T Á L

Sleduj nás aj na sociálnych sieťach:
IG: @kamnahorehroni
FB: Kam na Horehroní