Nové infocentrum na Horehroní. Nájdete ho v obci Bystrá.

Nové infocentrum na Horehroní. Nájdete ho v obci Bystrá.
Redakcia 10. júla 2018
Oblastná organizácia cestovného ruchu REGIÓN HOREHRONIE sa neustále snaží zvyšovať atraktívnosť regiónu a do novej sezóny priniesť vždy množstvo noviniek, produktov či služieb. Letná sezóna nieje výnimkou, a tak sa môžu návštevníci Horehronského regiónu tešiť na nové turisticko-informačné centrum REGIÓN HOREHONIE, ktoré sa slávnostne otvorí v obci Bystrá 12. júla 2018 o 15-tej hodine.

Bližšie k turistom

Informačné centrum v najnavštevovanejšej oblasti na Horehroní jednoznačne chýbalo. „Vďaka možnosti bezprostrednej komunikácie s návštevníkmi regiónu, ubytovacími zariadeniami, podnikateľmi či obyvateľmi dokážeme zabezpečiť lepšiu a efektívnejšiu informovanosť o aktivitách v celom regióne a tak dokážeme aj uspokojiť dopyt vo väčšej miere. V neposlednom rade aj vývoj produktov destinácie tak bude ešte viac zodpovedať potrebám trhu.“, povedal Ing. Ľuboš Ďurinďák, predseda predstavenstva OOCR REGIÓN HOREHRONIE a generálny riaditeľ Tále Ski, Golf & Hotel Resort***.
Marian Alberty, podpredseda predstavenstva OOCR REGIÓN HOREHRONIE a starosta obce Bystrá povedal, že takáto služba chýbala nielen návštevníkom, ale aj domácim obyvateľom, a preto sa rozhodol podporiť myšlienku zriadenia turistického infocentra v obci Bystrá.

Noví odborníci

„Vďaka podpore a spolupráci zo strany Banskobystrického samosprávneho kraja sa náš tím ľudí rozrástol o dvoch odborníkov v cestovnom ruchu. Horehronie sa tak môže tešiť koordinátorovi rozvoja a koordinátorovi marketingu v oblasti cestovného ruchu. Verím, že personálna posila prinesie do regiónu nové ďalšie produkty, nápady, kreatívne a úspešné marketingové kampane a PR celého regiónu.“, povedala výkonná riaditeľka Oblastnej organizácie cestovného ruchu REGIÓN HOREHRONIE, Ing. Petra Rizdoňová Hlásniková.
TIC Horehronie vás očarí nielen dreveným interiérom a nábytkom z paliet, ale hlavne netradičnou wifi zónou, množstvom propagačných materiálov z celého regiónu a svoje zastúpenie tu budú mať aj suveníry a iné horehronské produkty.

Kontakt:

Turisticko-informačné centrum TIC HOREHRONIE v Bystrej

Bystrá 29, 977 01 Brezno

Tel.: +421 903 513 535
E-mail: [email protected]

Zdroj: Tlačová správa Region Horehronie

Ďalšie články

FOTOREPORT: Deň stromu 2019
Fotoreport Novinky

FOTOREPORT: Deň stromu 2019

Deň stromu nesklamal ani na svojom už 18. ročníku. Množstvo jedinečných a šikovných remeselníkov, lesná pedagogika pre deti, odovzdávanie významných ocenení, sadenie stromu roka a samozrejme skvelý kultúrny program, o ktorý sa postarali Lesy SR. Mnohých z vás neodohnali ani prehánky, ktoré sa raz za čas narušili pripravený program a boli ste vyzbrojený a pripravení […]

Číťat viac
Nazrite do pralesa na Horehroní
Novinky

Nazrite do pralesa na Horehroní

Exkurzia so sprievodcom k Dobročskému pralesu počas letných prázdnin 2018 Aj počas roku 2018 VYDRA – Vidiecka rozvojová aktivita pripravila pre individuálnych záujemcov počas letných prázdnin exkurzie so sprievodcom k Dobročskému pralesu. Vstupné: Deti do 6 rokov                                              0 € 1 – 7 osôb                                                      30 €     poplatok pre celú skupinu 8 – 45 osôb                                                      4 €     […]

Číťat viac
Nočné pozorovanie hviezd v Lesníckom skanzene
Novinky

Nočné pozorovanie hviezd v Lesníckom skanzene

Vychutnajte si magickú silu nočnej oblohy ďaleko od umelých svetiel civilizácie a prežite jedinečný zážitok astronomického pozorovania hviezd v ničím nerušenom prostredí Balockých vrchov uprostred Lesníckeho skanzenu vo Vydrovskej doline. Pozorovanie aj prednáška ,,Návštevníkov čaká večerná jazda Astrovlakom – historickým vláčikom Čiernohronskej železničky cez Lesnícky skanzen, astronomická príprava v tradičnej horárni s pravým astronómom a […]

Číťat viac