Pánske tepláky na 5 rôznych spôsobov

Pánske tepláky na 5 rôznych spôsobov
Redakcia 26. marca 2021

Tepláky sú asi takmer pre každého z nás najpohodlnejšou súčasťou šatníka. Na doma si v nich užívame voľné chvíle a evokujú nám práve oddych a voľný čas.

Avšak v súčasnosti sa móda často spája s pohodlnosťou a ležérnosťou a preto sa takéto kúsky ako tepláky, legíny, či pohodlné tenisky stávajú súčasťou bežných dní. Ležérne outfity vyzerajú dobre rovnako na mužoch aj na ženách a navyše sú nesmierne pohodlné na celodenné nosenie. Ako štýlovo kombinovať pánske tepláky?

Nebojte sa kombinovať tepláky k elegantnejším kúskom

Tepláky už nie sú len nudným úborom na pohodlné leňošenie doma. Rôzne moderné prevedenia sa dajú veľmi jednoducho kombinovať aj do elegantnejším outfitov. Typickým príkladom je kombinácia s elegantnejšími kúskami ako je sveter, či kabát. Takto vytvorený outfit vyzerá nesmierne ležérne, ale zároveň aj štýlovo. Už vám stačí len siahnuť po kvalitných teniskách a outfit v štýle športovej elegancie je na svete.

PRO TIP: Najlepšie tepláky na kombinovanie k akémukoľvek outfitu nájdeš na Bolf Kvalitné tepláky nie sú nikdy investíciou vedľa a preto by si to mal určite skontrolovať!

Kompromis v podobe joggerov

Joggery sú nohavice, ktoré nie sú zaradení medzi tepláky ani medzi džínsy. Väčšinou bývajú z pohodlných materiálov a typické sú nízkym sedom a často aj výraznými vreckami. Táto varianta je ideálna na bežné nosenie, pretože sú pohodlné ako tepláky, ale vyzerajú štýlovo a mužne. Dajú sa kombinovať prakticky so všetkým na čo si spomeniete– dobre vyzerajú v prevedeniach s košeľou, ale rovnako sa dajú zladiť s tričkom a rifľovou bundou, či koženkovou bundou. Vynosíte ich na milión spôsobov a tak, ak sa vám páčia, určite stavte na túto výhodnú kúpu.

Výrazné tepláky

Pre mužov, ktorý sa neboja experimentovať sú vhodné aj rôzne výrazné prevedenia teplákov. Známe sú napríklad potlače v štýle army, alebo geometrických tvarov. Treba ich kombinovať s jednoduchým a neutrálnym zvyškom outfitu, ale prakticky je ich kombinovanie opäť veľmi jednoduché. Ak sa nebojíte na uliciach zažiariť, môže ísť o ideálny kúsok do vášho šatníka, ktorý je opäť nesmierne pohodlný a variabilný.

Ak ste sa doteraz obávali zobrať svoje obľúbené tepláky do mesta, možno po tomto článku zmeníte názor. Ak ste takéto myšlienky doteraz nemali, dúfame, že sme vám vnukli novú ideu pre tvorbu skvelých outfitov. Kvalitné tepláky môžu byť skvelou voľbou na bežné dni, keď sa chcete cítiť pohodlne a pritom sa rovnako môžete cítiť aj sexi a sebavedomo.