Loading Podujatia
  • Toto podujatie sa skončilo.

Divadelné predstavenie Pravda

Kultúra
21. novembra 2023 19:00
Brezno, Mestský dom kultúry

Mesto Brezno vás pozýva na divadelné predstavenie s názvom Pravda, ktoré sa uskutoční v priestoroch MsDK Brezno dňa 21. 11. 2023 o 19:00 hod.


Popis divadelného predstavenia:

Dva manželské páry, nevera a všade samá „pravda“.
Michel je úspešný, šarmantný a sexi. A samozrejme, vždy o krok pred ostatnými. To, že už pol roka podvádza svoju manželku so ženou svojho najlepšieho priateľa, považuje za úplne normálnu a prirodzenú vec. Remeslo poloprávd, milosrdných lží a “zahmlievania” na všetky strany, ovláda priam majstrovsky. Je to totiž jeho povinnosť. Nemôže predsa pravdou ubližovať ľuďom, na ktorých mu záleží.

Keby si ľudia jedného dňa prestali klamať, nezostal by na svete ani jediný pár pokope. Totálna globálna katastrofa. Znamenalo by to vlastne zánik našej civilizácie.“ To sú slová Michela, hlavného predstaviteľa brilantnej komédie Floriana Zellera, v podaní Divadla 13.Opona. Či už s jeho slovami súhlasíte, alebo nie, musíte uznať, že niečo na tom bude…Obzvlášť potom, keď v takejto “životnej filozofii” nezostáva náš hrdina osamotený. Nič totiž nie je tak, ako sa na prvý pohľad zdá.


Obsadenie:
  • MICHEL – Marek Majeský
  • PAUL – Peter Sklár / Viktor Vincze st.
  • LAURENCE – Soňa Norisová
  • ALICE – Helena Krajčiová / Martina Bučková
Lístky zakúpite TU

Brezno, Mestský dom kultúry
Švermova7
Brezno, 97701 Slovenská republika
+ Google Map