Loading Podujatia
  • Toto podujatie sa skončilo.

Gonsofus + Zoo And Aquarium

Kultúra
7. februára 2019 20:00
Brezno, NKP Bombura

Koncert hudobných skupín

// double – concert \\

GONSOFUS
Medzinárodný hudobný projekt GONSOFUS je výsledkom spolupráce Sashu Mamaeva a Gábora Tokára. Skupina je známa pre unikátne, veľmi energické a živé koncerty, na ktorých iba oni dvaja ovládajú cely arzenál hudobných nástrojov a prostredníctvom „loopovania“ vytvárajú show so zvukom celého ansámblu. Bohaté portfólium odohratých koncertov stojí za ich kvalitným zvukom a radí Gonsofus medzi „must see“ kapelami kedykoľvek sa objavia na okolí.

Čerstvý zážitok tak môžu čakať tí, ktorí uvidia Gonsofus po prvý raz, aj tí, ktorí sledujú evolúciu dua už niekoľko rokov a počuli ju napríklad aj na najväčších slovenských festivaloch ako Pohoda, Grape či Uprising.
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia,

www.gonsofus.com
www.facebook.com/gonsofus
www.instagram.com/gonsofus

 

ZOO AND AQUARIUM
Inštrumentálna kapela Zoo And Aquarium vznikla v roku 2014, odkedy sa zostava vykryštalizovala v aktuálnu elektro-akustickú trojčlennú podobu. Naša tvorba je ovplyvnená žánrami ako nu-jazz, postrock a techno. Odráža sa v nej prostredie v ktorom vzniká – mesto ako urbánna zoo. Pri tvorbe radi využívame experimentálne prístupy, modifikácie a tvorbu vlastných nástrojov – prostriedky ktoré prináša súčasnosť. Kapela má za sebou okolo 50 koncertov a festivalov ako napríklad: Beseda u Bigbítu 2018, United Islands of Prague 2015 a 2018, Whoneedslyrics?!, Drienok alebo filmový festival Mediawave.

 

www.zooandaquarium.sk
www.facebook.com/zooandaquarium

Viac info na FB evente

Zdroj: Bombura NKP

Brezno, NKP Bombura
Nám. Gen. M. R. Štefánika 16
Brezno, Slovenská republika
+ Google Map