19. januára 2022
Loading Podujatia
  • Toto podujatie sa skončilo.

Metalová rozlúčka s prázdninami

Kultúra
28. augusta 2020 20:00
Brezno, 1. Dart club
V posledný prázdninový piatok, 28. augusta, sa v DART Club môžete tešiť na dve vynikajúce metalové kapelky, DEMONIC-EYED a PSEUDOSAPIENS.
Vstup je VOĽNÝ !!!
Začiatok je orientačný, bude upresnený!!!
DEMONIC-EYED
(thrash/groove metal/hardcore – Zvolen)
Za novým projektom DEMONIC-EYED stoja ostrieľaní hudobníci z veľmi dobre známych kapiel. Vokál a gitaru má na starosti Ľuboš alias Luboshio z obľúbených MӒSO, ktorí neraz hrali aj v Brezne, preto vám aj jeho typický frázovaný spev miestami pripomenie jeho domovskú kapelu. Metalovým fanúšikom bude dobre známy aj bubeník VladEs (ex-PATHOLOGY STENCH, HECATE) a nováčikom nie je ani basgitarista Mishyr (ex-NEVALOTH, ex-INFINITE WITHIN). DEMONIC-EYED svoj štýl nazývajú „scrap metal“ (ale ich tvorbu môžeme označiť aj ako old school thrash/groove metal a hardcore) a na konte majú už dva albumy.
PSEUDOSAPIENS
(melodic death/groove metal – Revúca)
PSEUDOSAPIENS z Revúcej majú na konte taktiež dva albumy, pričom ich tvorbu môžeme charakterizovať ako metalovú všehochuť, v ktorej dominuje melodický death metal, thrash a groove metal, dokonca aj s prvkami hardcore a punku. Poznávacím znamením je vokalista Jozef „Falusoid“ Kováč, ktorý je momentálne aj členom legendárnych PYOPOESY a deathmetalových BLOODY REDEMPTION, v minulosti účinkoval aj u GAZDASGRIND.
Viac info na: Metalová rozlúčka

Brezno, 1. Dart club
Brezno, Slovenská republika + Google Map