Loading Podujatia
  • Toto podujatie sa skončilo.

Pozvánka

Kultúra
31. januára 2023 18:00
Brezno, Mestský dom kultúry

Pozvánka na Pozvánku. Ženatý, šťastný, zaľúbený. Kiežby to isté mohla povedať aj jeho žena


Dostali ste už niekedy pozvánku na Pozvánku? Či nie, alebo aj áno, prijmite teraz pozvánku na bláznivú komédiu s názvom Pozvánka. V Dome kultúry v Brezne ju v utorok 31. januára uvedie Teatro Wüstenrot.

Fantastická francúzska komédia Pozvánka, ktorej autorom je Hadrien Reccah, je príbehom normálne nenormálneho manželského páru, ktorý prežíva „krízu stredného veku“, avšak každý z dvojice po svojom. Daniel je úspešný, bohatý, sebavedomý muž, renomovaný advokát… ale neverný . Má všetko. Luxusný byt, inteligentnú ženu… ale aj milenku. Aby to tak zostalo a on nestratil svoje pohodlie, vymyslí si  imaginárneho priateľa Karola, s ktorým často trávi dlhé večery. Až do chvíle, keď mu jeho žena navrhne, aby ho pozval na večeru. Daniel je v pasci a zostáva mu jediné riešenie, najať si na rolu Karola neznámeho muža. Ukáže sa však, že to nebol ten najlepší nápad.

Príbeh dvojice, ktorý sa môže stať každému z nás. Možno jednoduchý, ale len do chvíle, keď sa objaví niekto tretí a zamieša karty veľmi svojským spôsobom. Očakávané s neočakávaným, prekvapivé s tuctovým, vtipné so strašným. Všetko sa mieša do jednej úžasnej komédie, v ktorej excelujú herci Zuzana Tlučková, Majo Labuda a Martin Mňahončák.

Komédiu Pozvánka v réžii Martina Mňahončáka a s hudbou Ruda Geriho, plnú briskného humoru a sľubujúcu skvelú zábavu, si môžete vychutnať v utorok 31. januára o 18.00 h v Dome kultúry v Brezne. Predpredaj vstupeniek: https://www.ticketportal.sk/event/POZVANKA

 

Brezno, Mestský dom kultúry
Švermova7
Brezno, 97701 Slovenská republika
+ Google Map