Loading Podujatia
  • Toto podujatie sa skončilo.

STREET WORKOUT BREZNO

Šport
21. júla 2018 9:00
Brezno, Mazorníkovo

V spolupráci s mestom Brezno sa zorganizoval už  2.ročník súťaže „STREET WORKOUT Brezno“ v kategórii muži a ženy  v disciplínach:

  • 1.freestyle – pozostáva z kvalifikačného a finálového kola, každý súťažiaci dostane možnosť počas 3 minút ukázať porotcom, publiku a svojim súperom vlastnú choreografiu. Hodnotiť sa bude dĺžka setov ich prevedenie, kombinácia statických aj dynamických prvkov. Do finálového kola postúpi obmedzený počet tých najlepších, ktorý zabojujú o víťazné stupienky 1,2,3 miesto.
  • 2.silová súťaž v zhyboch a v dipoch (kľukoch na bradlách) s vlastnou váhou – technika musí byť dodržaná, bude sa súťažiť na max. počet opakovaní.
  • 3.King of Muscle-Up – technika musí byť dodržaná, bude sa súťažiť na max. počet opakovaní.

Táto akcia má podporiť rozvoj tohoto športu v našom okolí.

„Veríme, že týmto projektom motivujeme hlavne mladých ľudí k zdravému životnému štýlu, kde pokora a disciplína je kľúčom k úspechu. Príďte si zasúťažiť a podporiť tento projekt 21.7.2018. Stretneme sa na ihrisku Brezno-Mazorník 🙂

V priebehu súťaže sa bude konať tiež workshop, v ktorom si ukážeme ako správne robiť zhyby, dipy, drepy a správnu techniku stojky a Muscle-upov pod odborným vedením trénera.“

Registrácia je zadarmo. Registrovať sa možeš na e-mail: [email protected] (do e-mailu napíš v akej disciplíne máš záujem súťažiť, nezabudni svoje meno, a tel. kontakt.)
Ak to nestihneš môžeš sa registrovať aj na mieste v deň súťaže.

Registrácia bude prebiehať od 9:00 – 10:00 hod.

Brezno, Mazorníkovo
Mazorníkovo
Brezno, Prosím vyberte 97701 Slovenská republika
+ Google Map