Loading Podujatia
  • Toto podujatie sa skončilo.

Večer s historickou lanovkou

Gastronómia
26. augusta 2022 18:00
Chata Kosodrevina

26. 8. 2022 sa bude niesť v znamení roku 1954. Navštívite múzeum lanovky Von Roll, dozviete sa zaujímavé fakty z čias jej výstavby. Do minulosti vás vrátia nielen historické exponáty a tematický film, ale aj menu postavené na špecialitách charakteristických pre tento rok. Núdza nebude ani o tekuté dobroty vo forme pivných špeciálov značky ERB. Neváhajte a nakupujte v predpredaji na gopass.travel.sk.

KDY: 26. 8. 2022
KDE: reštaurácia Kosodrevina 1494 m n.m
STRETNUTIE: 17.45 Summer Bar Krupová

Detaily akcie

  • Horehronský večer aj Večer s historickou lanovkou trvá približne 4 hodiny vrátane času na prepravu a gastronomického zážitku. Množstvo lístkov v predaji je obmedzené. Cena večere zahŕňa: welcome drink v Summer bar Krupová, vývoz lanovkou z Krupovej na Kosodrevinu a späť, zážitkovú večeru, prezentáciu pivných špeciálov ERB alebo drinkov Domovina.
  • Vývoz sa uskutočňuje v čase 18:00 len z južnej strany Jasnej (Krupová). Stretnutie na večeru sa uskutočňuje v Summer bar Krupová, kde je potrebné byť 15 minút pred časom odchodu lanovky.
  • Garancia 100% vrátenie peňazí v prípade, že služba nebude môcť byť prevádzkovateľom poskytnutá z dôvodu aktuálne platných epidemiologických opatrení UVZ SR. Platí počas priaznivých poveternostných podmienok, právo na zmeny vyhradené.

Chata Kosodrevina
Bystrá dolina
Bystrá, 977 01
+ Google Map