24. októbra 2021
Loading Podujatia
  • Toto podujatie sa skončilo.

Život s vôňou škorice

Kultúra
15. októbra 2021 17:00
Brezno, Horehronské múzeum

Jej život pripomína vôňu škorice. Je intenzívny, prenikavý, popretkávaný sladkými náhodami. Keď ju osud rozdrobí vo svojich dlaniach ako vzácne orientálne korenie, nevzdá sa. Pozbiera všetky odrobinky nádeje a upečie z nich jablkový koláč. Skutočný príbeh napísaný dojímavo nežne a s ľahkosťou.“ Takto znejú slová, ktoré charakterizujú novinku na knižnom trhu od autorky Bibiány Furdíkovej pod názvom Madame Cannelle.

Horehronské múzeum v spolupráci s autorkou pozývajú verejnosť a priaznivcov dobrej knihy na autorské čítanie spojené s besedou do Meštianskeho domu v piatok 15.10.2021 o 17.00 hod.

Bibiána Furdíková – žena, ktorá miluje život aj s jeho náladami. Manželka a matka, úspešná podnikateľka, dušou kreatívec. Človek, čo verí v zázraky. Žije na stredom Slovensku, neďaleko okresného mesta Brezna, kde pracuje pre chránenú dielňu, ktorú pred rokmi založila spolu so svojim manželom.

Chcete sa dozvedieť viac o knihe, jej autorke, nakuknúť pod strechu domu, v ktorom to vonia po škorici, obohatiť Vašu knižnicu o novú knihu s autogramom jej autorky? Tak neváhajte a príďte do Horehronského múzea. Tešíme sa na spoločné popoludnie!

Brezno, Horehronské múzeum
Nám. Gen. M. R. Štefánika 13
Brezno, Slovenská republika
+ Google Map