Zabehni si na Andrejcovú a vyhraj štartovné na Vertikal

Zabehni si na Andrejcovú a vyhraj štartovné na Vertikal
Marek Šurina 8. apríla 2019

VYBEHAJTE SI ŠTARTOVNÉ NA ANDREJCOVÁ VERTIKAL 2019!

Počas leta máte možnosť súťažiť o štartovné zdarma na tretí ročník pretekov Andrejcová Vertikal 2019, ktorý sa uskutoční 12.10.2019. V hre je 10 voľných štartov pre mužov a 5 pre ženy. Stačí vybehnúť Andrejcovú (z Pohorelej) v čo najkratšom čase (máte na to celé leto pokusov) a umiestniť sa v najlepšej desiatke (muži) resp. päťke (ženy). Kvalifikácia trvá od zverejnenia do 30.9.2019!

Ako na to?

Zaregistrujte sa na STRAVA.COM a ak používate GPS na smartfóne , stiahnite si appku STRAVA , ak máte tie drahšie GPS hodzinky, tak si ich spárujte alebo hoďte po odbehnutí trasu na web. Kvalifikácia a záznam času prebieha na trase štart: Pohororelá – Makovisko, cieľ Andrejcová – pri kríži pozri segment na https://www.strava.com/segments/15719779

Pravidlá

Bežte/ kráčajte po turistickom chodníku modrej farby k Útulni Andrejcová, dodržiavajte pravidlá návštevného poriadku NAPANTu. Podozrivé časy (e- bajk a pod.) budú nahlásené a zmazané.

Vyhodnotenie

Po poslednom dni kvalifikácie bude známa prvá desiatka najlepších mužov a päťka najlepších žien (bez ohľadu na vek). Budú zverejnení na našom webe vertikal.horskespolocenstvo.sk a FB stránkach. Úspešným kvalifikantom sa stačí prezentovať v deň preteku. Štartový balíček je samozrejme súčasťou výhry.

Viac sa dozvieš na evente na FB: Andrejcová – kvalifikácia

Pozrite si čo vás čaká a neminie vo fotogalérii z minulého ročníka

FOTO:Útulňa Andrejcová