24. októbra 2021

Ajax farma

Ajax farma sa nachádza v obci Mýto pod Ďumbierom.  Jej hlavným správcom je majiteľ hotela Partizán**** pán Kič, ktorý je obdivovateľom koní a zanieteným včelárom. K farme prináleží aj množstvo pozemkov, ktoré naše domáce zvieratká spásajú. Chod farmy si vyžaduje našu každodennú starostlivosť.

Naša Ajax farma osloví tak dospelých, ktorí si tú nájdu jazdecké kone, ako aj deti, na ktoré tu čakajú obľúbené poníky. Návštevu Ajax Farmy, ktorá sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí, odporúčame najmä rodinám s deťmi, ktoré si jazdenie na koni zaručene naplno užijú.
Okrem jazdeckých koní a poníkov na našej farme uvidíte MINI ZOO zvieratiek ako sú sliepočky, kohútiky, kuriatka, ovečky a brančeky, kozičky, moriaky a morky, húsky, zajačiky, kravičky, teliatka a niekoľko párov holubov.

V niektorých termínoch môžete absolvovať Deň na farme – program pre dospelých a zvedavé deti, jednoducho pre všetkých, ktorí chcú spoznať život farmárov. Na vlastnej koži si môžete vyskúšať prácu na našej Ajax farme, od ošetrovania domácich zvieratiek až po spanilú jazdu na koňoch a poníkoch. Odmenou Vám bude dobrý pocit, príjemné zážitky a skúsenosti.

Využiť služby Ajax farmy môžete denne v čase: 10:00 – 16:00 hod.

Bližšie informácie vám radi poskytnú pracovníci hotela Partizán****

Text: partizan.sk