Hotel Partizán****

HOTEL PARTIZÁN ****

je rodinný hotel nachádzajúci sa v krásnom prostredí Nízkych Tatier na južnej strane Chopku. V súčasnosti je vedený rodinou Kičovou, ktorá z neho vybudovala úspešný wellness & kongres rezort v duchu „Hotel v lese, les v hoteli“. Poskytuje ubytovacie, gastronomické, wellness a športové služby na najvyššej úrovni.
HOTEL PARTIZÁN ****  obsadzuje popredné priečky v hodnoteniach hotelových služieb na Slovensku a je známy snahou prekvapiť hostí vždy niečím novým.
Či už hotel navštívite so svojím tímom na kongresovej akcii, s partnerom počas wellness víkendu alebo si chcete užiť rodinnú dovolenku, snahou personálu bude naplniť vaše očakávania a urobiť z pobytu v tomto hoteli príjemný zážitok.

CHRÁM RELAXU PRE POKOJ V DUŠI

 Zabudnite na zhon všedných dní a nechajte sa rozmaznávať v Natur Wellness Centre Hotela Partizán****.

Vďaka komplexnej ponuke služieb  na 3 podlažiach a  rozsiahlej ploche 2260 m² relaxačného prostredia si užijete priamo v areáli  hotela bazény, sauny, odpočinkové zóny, tvárové a telové ošetrenia, balneoterapie so zábalmi a peelingom.

Moderné vybavenie, panoramatické výhľady a vôňa dreva vám poskytnú dokonalý zážitok a vy sa môžete nechať unášať pohľadom na okolité hory, priamo z pohodlia ležadla či vírivky. Pri budovaní wellness centra sa nezabudlo ani na tých najmenších, preto si tu relax užijú aj rodiny s deťmi. Nové štýlové Fitness je vybavené zariadeniami TechnoGym.

K hotelu Partizán neoddeliteľne patrí aj zážitková reštaurácia  TÁLSKA BAŠTA 

Kukni aj : Ajax Farma