Apartmány Skalka

Apartmány Skalka sa nachádzajú v centre obce Mýto pod Ďumbierom, okres Brezno. Sú ideálne pre rodiny s deťmi a seniorov. V najbližšom okolí môžete vykonávať množstvo aktivít, ako napríklad lyžovanie, bicyklovanie, turistika, golf, návšteva jaskyne a iné.
Priamo v obci sa nachádza lyžiarske stredisko Ski Mýto pod Ďumbierom a v blízkom okolí sa nachádzajú ďalšie lyžiarske strediská Ski Tále, Jasná Nízke Tatry- Chopok- Juh, Ski Čertovica.

Zariadenie

Objekt je kompletne vybavený a poskytuje priestor pre pohodlné ubytovanie – 16 + 4 (16 pevných lôžok + 4 prístelky/plnohodnotné lôžka). Komplexné vybavenie zahŕňa priestrannú kuchyňu, ktorá je plne vybavená veľkou spoločenskou miestnosťou a sociálnym zariadením. Každý apartmán má prístup na balkón, pozostáva z dvoch miestností a kúpeľne s WC.

V objekte je vymedzený priestor na odkladanie lyží a bicyklov, sušiče lyžiarok. Súčasťou objektu je veľká terasa s vonkajším krbom a sedením. Detské ihrisko s hracou vežou Jungle gym a trampolínou. K dispozícii je 5 parkovacích miest.