Chalupa Anička

Príďte prežiť radostné chvíle do Chalupy Anička, ktorá sa nachádza v krásnej prírode Nízkych Tatier, na okraji lesa, v obci Lopej. Nezabudnuteľnú dovolenku vám dotvorí výhľad na horský potok v tieni lesa. Chalupa ponúka celoročne príjemné a pohodlné ubytovanie v moderne a pohodlne zariadenej chalupe s celkovou kapacitou 10 osôb . Ubytovaní ste vždy ako samostatná skupina a celý objekt je k dispozícii iba vám.

Ubytovanie chalupa poskytuje v troch spálňach a jednej spoločenskej miestnosti na troch poschodiach. Na každom poschodí je vlastné sociálne zariadenie spolu so sprchovacím kútom . Pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícii aj plne vybavená kuchyňa. K dispozícii je veľký altánok 4×4 m s výhľadom na potok a les ktorý zaručuje nerušené posedenie za každého počasia, detská hojdačka a hojdacia sieť. Súčasťou altánku je aj úplne nový plynový gril . Pre návštevníkov je k dispozícii aj koltík na varenie gulášu. Na prízemí sa nachádza domáci BAR pre nerušené posedenia aj do neskorých nočných hodín bez rizika rušenia nočného kľudu.

Aktivity

  • Chalupa je ideálnou východzou stanicou pre lyžovačku v Jasnej ( 26 min. autom) , Tále (20 min. autom) a Mýto pod Ďumbierom (17 min. autom) s ubytovaním za ľudové ceny.
  • možnosť kúpania na neďalekom kúpalisku v Podbrezovej ( 8 min. autom) prípadne na prírodnom jazere na Krpáčove ( 14 min. autom)
  • možnosť návštevy blízkej Bystrianskej jaskyne  (14 min. autom) prípadne Ľupčianskeho hradu ( 20 min. autom)
  • možnosť návštevy splavu Hrona v neďalekej Nemeckej (10 min. autom)
  • priamo z chalupy je možné vyraziť na množstvo turistických výletov či už pešo alebo na bicykli. Bicykle je možné samozrejme bezpečne uschovať
  • v blízkosti sa nachádzajú reštauračné zariadenia Motorest Tomi, Pizzeria Sunrise Club (Dolná Lehota), Route66, pekáreň a chýrna “Lopejská” zmrzlina
  • WIFI Internet je samozrejmosťou a je ZADARMO