Penzión Vila pod lesom

Ubytovacie zariadenie Vila pod lesom sa nachádza v podhorskej obci Bystrá (okres Brezno), ktorá leží na hranici Nízkotatranského národného parku. Je ideálnym východiskom letnej a zimnej turistiky do južnej strany Nízkych Tatier. V ponuke je ubytovanie v komfortných 2 až 4 – lôžkových izbách.

Lyžiarske strediská v okolí

Vášniví lyžiari si určite vyberú niektoré zo 4 kvalitných lyžiarskych stredísk v blízkom okolí – Tále (1,5km), Mýto pod Ďumbierom (2km), Chopok Juh (10km) alebo Čertovica (15km).

Aktivity

Na cyklistov čakajú zaujímavé a rozmanité terény, možnosť cyklovýletov s odvozom a samozrejmosťou je neďaleká požičovňa bicyklov.

Obdivovateľov krás podzemného sveta určite nadchne návšteva Bystrianskej jaskyne priamo v obci Bystrá (prístupná celoročne) alebo trochu adrenalínová Jaskyňa mŕtvych netopierov, nachádzajúca sa vo vzdialenosti cca 10km pod Ďumbierom.

Na svoje si počas pobytu u nás prídu aj milovníci relaxu a sladkého nič nerobenia – a to počas návštevy Wellness Bystrá, kde sa môžete úplne zregenerovať v niektorom z bazénov alebo tiež pobytom v saunovom svete.