SALAŠ 21.STOROČIA – ZBOJSKÁ

SALAŠ 21.STOROČIA – ZBOJSKÁ
Redakcia 6. mája 2022

„Poďme na halušky !“

#kamnahorehroni na halušky ?“

„Predsa na Zbojskú !“

Ruku hore, koľkí z vás sa takto vybrali práve týmto smerom za nielen haluškami, pirohami či strapačkami ale aj chutnou baraninou !

Salaš Zbojská si v regióne vďaka svojej gastronómii vybudoval meno, ktoré je známe, trúfame si povedať, v každom kúte Slovenska.

Chytili sa príležitosti a rozširujú svoje služby ďalej.

Určite sa nájde medzi vami veľa manželských párov, ktoré svoj termín vyberali práve podľa toho, kedy bolo v ich „Halaši“ voľné.

A možno ste toto miesto navštívili pri príležitosti rodinnej oslavy, firemnej akcie, alebo ste boli na ochutnávke zabíjačkových špecialít.

Áno, toto všetko zastrešujú !

V čarovnom prostredí Národného parku Muránska planina veľmi rýchlo plynie čas. A preto, aby návštevníci salaša nemuseli chodiť len na otočku a mali kde prespať, ponuka služieb zbojníckeho dvora sa rozšírila aj o ubytovanie. Či útulné izbičky, alebo dreveničky…v každej nájdete komfort v súlade s prostredím. A majú aj wifi, takže keď tam pôjdete hneď môžete svojim známym facebookovaťinstagramovať #kamnahorehroni !

No a to nieje koniec !

Už sme sa najedli, vyspali a ešte môžeme skočiť aj do wellnessu. Teda do Zbojníckych kúpeľov – najnovšia súčasť areálu. Na tomto mieste môžete vyhriať svoje unavené svalstvo, revitalizovať silu a myseľ, alebo len jednoducho leňošiť, veď aj to treba.

No ak predsa nechcete len oddychovať, návštevu Sedla Zbojská môžete spojiť aj so športovou aktivitou alebo turistikou.

Salaš môže byť vaša cieľová stanica, ak sa vyberiete na cyklotúru po trase z Čierneho Balogu smerom na sedlo Chlípavica.

V prípade, že sa chcete prejsť, môžete sa vydať Náučným chodníkom Jakuba Surovca ale na Rozhľadňu Zbojská.

Pripravená je aj ZBOJNÍCKA STRELA či JAZDA NA KONI HUCÚĽ.

Komplexná ponuka na jednom mieste – to je SALAŠ ZBOJSKÁ.

Budeme radi, ak vám tento článok poslúži ako inšpirácia, či už pri plánovaní víkendového programu, alebo  toto miesto odporučíte domácim či zahraničným návštevníkom.

T V O J I N F O R M A Č N Ý P O R T Á L

SSleduj nás aj na sociálnych sieťach:
IG: @kamnahorehroni
FB: Kam na Horehroní