Ako vytvoriť super štylizácie s pánskou mikinou s kapucňou – pozrite!

Ako vytvoriť super štylizácie s pánskou mikinou s kapucňou – pozrite!
ersor 10. júna 2022

Nosíte len pánsku mikinu do fitka a po dome? Veľa strácate! Tento zdanlivo športový kúsok oblečenia má obrovský potenciál, ktorý Vám pomôžeme objaviť. Pozrite si náš článok a zistite, ako doplniť zaujímavé outfity pánskou mikinou s kapucňou. Pomôžeme Vám zmeniť Váš štýl za pár okamihov!

Pánske mikiny: nielen na cvičenie

Asi každý z nás má v šatníku aspoň jeden model mikiny. Na zips, s kapucňou, obliekané cez hlavu: pravdepodobne nosíte aspoň niekoľko variantov. A to je veľmi dobre: je to jeden z najpohodlnejších odevov, v ktorom sa každý cíti pohodlne.

To, že chcete, aby to bolo pohodlné, neznamená, že musíte obetovať svoj dobrý vzhľad. Pánske mikiny sa tiež ľahko štylizujú. Obliecť si ich môžete takmer na každú príležitosť a my Vám radi poradíme, aký model sa oplatí vybrať. Viac inšpirácie nájdete v obchode Ozonee: https://ozonee.sk/slo_m_Muzi_Mikiny-4352.html!

Pánska čierna mikina: do kancelárie aj na behanie

Je ťažké nájsť univerzálnejší model ako hladká čierna pánska mikina. Je dostatočne neutrálna na nosenie do kancelárie a v kombinácii s košeľou bude vyzerať elegantne ale bez preháňania. Oplatí sa ju mať pri sebe, keď idete preč ako ďalšiu vrstvu, ktorá sa Vám bude hodiť na chladnejší večer.

Čierna pánska mikina vyzerá skvele k džínsom, najmä k tým svetlejším. Chcete viac pozornosti vďaka stylingu? Siahnite po modeli s potlačou: potlač na zadnej strane, zaujímavá grafika či drobné nápisy vytvoria skvelý set s bielymi teniskami: čas ísť s priateľmi do kina! V chladnejších dňoch môžete pridať šiltovku.

Hoci čierna pánska mikina nesmie chýbať v každom šatníku, netreba sa báť ani iných farieb. Celá škála farieb na Vás čaká v predajni Ozonee. Takéto farebné mikiny treba kombinovať s neutrálnymi farbami nohavíc, aby ste to neprehnali. Čierne slim fit alebo rovné džínsy, obľúbené tenisky a voilá – hotovo!

Pánska flísová mikina: športovo

Športovejšie modely ako napríklad pánska flísová mikina sa hodia k ostatnému športovému oblečeniu. Skombinuj ju s obľúbenými teplákmi a vyraz na výlet! Oba prvky oblečenia odporúčame farebne kombinovať, aby sa navzájom nebili. K tomu batoh, obľúbená športová obuv, a štylizácia je hotová.

Pánske mikiny s kapucňou – pamätajte na zaujímavé tričko

Ešte jedna dôležitá vec je tričko, ktoré si obliekate pod mikinu. V mikinách obliekaných cez hlavu ich až tak nevidno, no mikiny s kapucňou so zipsom ukazujú tričko naplno. Dbajte na zladenie oboch vrstiev: zvoľte zladené farby (možno univerzálnu bielu?) A dávajte pozor, aby ste to s potlačami neprehnali. Navyše: obľúbené džínsy, hladké slim fit džínsy alebo iné nohavice, ktoré nosíte každý deň a môžete vyraziť do mesta!

Pánske mikiny sa celkom ľahko kombinujú do zaujímavého setu. Čo si musíte pamätať, je zladiť farby k sebe a získať súpravu vhodnú pre danú príležitosť. A ak hľadáte možnosť, ako osviežiť svoj šatník bez vysokých nákladov, predajňa Ozonee čaká na Vašu návštevu: https://ozonee.sk/slo_m_Muzi_Mikiny_S-kapucnou-4359.html! Pozývame Vás!