Ako nájsť zaujímavé nápady na tričká?

Ako nájsť zaujímavé nápady na tričká?
Redakcia 27. augusta 2020

Tričká sú základom každého šatníka. Siahame po nich nech už smerujú naše kroky do práce, do školy či na večierok s priateľmi. Dokážu nás zachrániť v momentoch, keď máme pocit, že si nemáme čo obliecť.

Zaujímavé tričká

Radi by ste váš šatník oživili nejakými zaujímavými tričkami, vďaka ktorým bude každý váš outfit jedinečný? Na trickovy.sk nájdete veľký výber nielen tričiek, ale aj mikín. Či už hľadáte kvalitné a cenovo dostupné tričká s netradičnou potlačou, alebo zaujímavým strihom, určite si tam vyberiete. Tričká sú popri obľúbenom kúsku oblečenia aj skvelým spôsobom, ako vyjadriť svoj názor na nejakú spoločenskú tému či udalosť. Rovnako sú ideálne ako spôsob reklamy, ktorá vás nebude stáť žiadne peniaze. Nájsť zaujímavé nápady na tričká dnes už nie je vôbec náročné. Stačí sa poriadne poobzerať okolo seba a inšpirovať sa. Na internete existujú rôzne stránky či sociálne siete ako Pinterest a Instagram, kde nájdete veľké množstvo jedinečných nápadov na tričká.

Vzory 80. a 90. rokov

Vyrastali ste v 80. alebo 90. rokov minulého storočia? Práve toto obdobie je plné inšpirácií a nápadov, ktoré môžete nosiť aj na tričkách. Ak sa vám páčia veľké kontrasty, zložité tvary či pastelové farby, tak si prídete na svoje.

Zaujímavé tričká

Typografia

S typografiou nemôžete nikdy nič pokaziť. Aj keď existuje viacero spôsobov, ako vytvoriť typografické návrhy, tak dva štýly patria k tým základným: izometrický a štylizovanýIzometrická typografia má geometrický dojem s výrazným písmom 3D. Štylizovaná typografia zvyčajne funguje lepšie ako použitie základného písma, pretože vyzerá jedinečne a profesionálne. 

Kolážový dizajn

Kľúčom k tomuto štýlu je kontrast. Vyberte obrázky, ktoré sú opakom, ale zároveň spolu do istej miery ladia. Fotografie v kombinácii s nejakými prvkami grafického dizajnu fungujú perfektne. Aj v tomto prípade však platí, že menej je niekedy viac.

TIP NA ZÁVER: Prečítajte si článok „Jak si vybrat nejlepší mikinu?“, v ktorom sa dozviete nielen to, prečo by ste mali mať v šatníku aspoň pár mikín, ale rovnako aj to, ako si môžete vyrobiť mikinu s vlastnou potlačou.