Cestovné sady

Cestovné sady
Redakcia 23. marca 2021

Nájdete v nich všetko potrebné, čo vám na cestách môže prísť vhod: uteráky, zrkadlá a pinzety, špongie, miniatúrne štetce na make-up, pohodlné tuby a a fľaše s dávkovačmi na vaše obľúbené krémy, gély, šampóny. Veľký kontajner zaberá v kufri dosť miesta, takže na časté služobné cesty, výlety a dovolenky je najlepšie si zaobstarať špeciálne cestovné súpravy.

Ktoré veci budú užitočné pri cestovaní? Okrem dokladov sú to malé uteráky, tašky, taška a opasok. Na cestách budete tiež potrebovať pohodlné puzdro s rôznymi priehradkami na kozmetiku. Samostatná kozmetická taška z priehľadného materiálu s miniatúrnymi nádobkami bude potrebná, ak budete musieť v príručnej batožine lietadlom prepravovať tekutiny.

Mnoho spoločností vyrába hotové sady príslušenstva: s pilníkom na nechty, sponkami do vlasov a gumičkami, s cievkami nití a ihlami. Teraz bude príprava na cestu oveľa jednoduchšia! Tieto užitočné príslušenstvá si môžete kúpiť v multiregionálnom internetovom obchode Makeup.sk https://makeup.sk

Cestovné sady – všetko na cestovanie.

Miniatúrne verzie vecí, na ktoré ste zvyknutí, sa stanú vašimi vernými spoločníkmi na cestách. Funkčnosť štetcov, zrkadiel, špongií, strúhadiel na nohy a obuvi napriek ich malým rozmerom zostáva zachovaná. Výrobcovia kozmetiky ponúkajú pleťové masky, šampóny, krémy s nadávkovaným množstvom produktu v mäkkých obaloch, vhodných na cesty.

Cestovné sady – ktoré si vybrať?:

  • organizéry na kozmetiku a výrobky osobnej starostlivosti;
  • sady šperkov, vlasových doplnkov: hrebene, sponky a pod;
  • hrubé bavlnené mini uteráky, ktoré dobre absorbujú vlhkosť, s pohodlnými pútkami;
  • plastové nádoby na krém a tekutiny;
  • mini mydlo, šampón v jednorazových vrecúškach, gélové masky v mäkkom obale;
  • súpravy na rýchlu opravu odevov (nite rôznych farieb, ihly).

Ak chcete naďalej používať svoje obľúbené kozmetické výrobky, kúpte si cestovné sady, ktoré obsahujú plastové dávkovače. Do týchto fľaštičiek nalejte čistiaci gél na tvár, sérum proti starnutiu, šampón. Aj v lietadle si môžete vyrobiť hydratačnú masku a chrániť pokožku pred vysušením.

Pohodlné a praktické

Najpredávanejšími cestovnými sadami sú priehľadné kozmetické taštičky s plastovými dávkovacími fľaštičkami. Získali veľa kladných hodnotení od cestovateľov, ktorí sú spokojní s ich jednoduchým používaním.