GUMIDŽÚS Z HOREHRONIA

GUMIDŽÚS Z HOREHRONIA
Redakcia 8. júla 2022

„GUMI“ čo ? z Horehronia ? Áno – vitamínová bomba v jednej fľaštičke, ktorú musíš mať doma aj ty milý #KAMarat !

Gumidžús je nápoj, ktorého základnou ingredienciou je zázvor. Slúži na podporu zdravia a celkovej vitality tela. Tento jedinečný, detoxikačný, protizápalový nápoj je vyrábaný tu – na Horehroní – a ide o 100%-ný, poctivý domáci produkt. Okrem toho, že posilňuje imunitu, napomáha optimalizovať fungovanie metabolizmu, pomáha pri chudnutí a regenerácii. Stačí „malý poldecáčik“ a v momente pocítite jeho hrejivý účinok.

AKO TO CELÉ ZAČALO ?

Výrobca „gumkáča“ Maťo, ako ho on sám nazýva, vyznáva zdravý životný štýl. Ako osobný tréner, pomáha ľuďom, aby sa vo svojom tele cítili lepšie, zdravšie a krajšie. Stretnúť ho môžete v najväčšom fitness centre v Brezne – LEGIA Fitness. A tam to vlastne aj celé začalo: „Nápad na gumidžús vznikol práve v légii počas letných mesiacov, kedy nám zazvorový čaj nikto nepil a zázvor išiel zbytočne na skazu. Mne ale bola škoda ho len vyhodiť a nevyužiť jeho silu. A tak na pár neúspešných pokusov som našiel bombový recept.“ Od začiatku svojej cesty (rok 2020) si „gumkáča“ obľúbilo mnoho zákazníkov, ktorý ho už berú ako „povinnú výbavu pre zdravie“.

KVALITNÉ PALIVO

Samozrejme nie je to len o tom, že si dáme jeden pohárik a hneď zmiznú všetky naše zdravotné ťažkosti. Zdravie a imunitu je potrebné posilňovať po celý rok. Ako píše „gumkáč“ Maťo: „Silnú imunitu, ktorú posilňuješ celý rok je nemožné odstaviť náhodným okoloidúcim bacilom! Presne ako rozbehnutý vlak nezastavíš len tak. Gumidžús, aktívny a zdravý lifestyle z tvojej imunity vypracuje inú lokomotívu!“ Tak, ako pri všetkom čo robíme, je potrebné držať sa pravidelnosti a vytrať.

Gumidžús je nielen zdraviu prospešný, ale aj veľmi chutný. Akoby aj nebol, keď jeho zloženie obsahuje len kvalitné a čerstvé suroviny, bez akýchkoľvek umelých a nežiadaných prísad. Investícia do zdravia je jednou z najlepších investícií. A to, že môžeme podporiť domáceho producenta je ďalšia pridaná hodnota.

Vo všeobecnosti sme už napísali, že je to dávka vitamínov pre organizmus. V akých konkrétnych oblastiach nám konzumácia gumidžúsu ešte môže pomôcť ?

  • uvoľňuje dýchacie cesty, detoxikuje telo, odhlieňuje organizmus
  • po výdatnom jedle podporuje trávenie
  • dokáže regulovať krvný tlak
  • tlmenie príznakov alergie
  • tajomné účinky zázvorového afrodiziaka

V zime zahreje, v lete zase osvieži. Žltá fľaštička zdravia si nájde svoje uplatnenie v každom ročnom období.

GUMKÁČ NÁŠ KAŽDODENNÝ

Gumkáč môže byť súčasťou vašich bežných dní pri dodržiavaní rutín – zdravý „shot“ k raňajkám, ku káve, prevencia pred bacilmi. Je to skvelý „parťák“ na posilnenie pri fyzickej aktivite ako je turistika, jazda na bicykli, beh…

Myslíme, že vaši blízki a priatelia by sa určite potešili „zdravému“ darčeku. To je ďalšia možnosť, ako zužitkovať fľaštičku a podporiť gumkáča, aby o ňom vedelo čo najviac ľudí.

Ak ste doteraz GUMIĎZÚS Z HOREHRONIA neochutnali a nepoznali, odporúčame vám túto chybu napraviť !

My sa posilňujeme najmä v zime, no tento rok sme ochutnali aj letnú edíciu s kokosom. A povieme vám – MŇAM ! Odporúča 10 z 10 #KAMaratov.

Gumkáča môžeš sledovať aj na instagramovom profile, kde sa dostaneš aj k objednávke, stačí ak si nájdeš @gumidzus.horehronie.

Na záver článku vám želáme veľa zdravia a pekné leto. Ak gumidžús užívate alebo na základe článku vyskúšate, dajte nám vedieť aké sú vaše skúsenosti.

Píšeme si nabudúce.

Vaše KAMKO.

Sleduj nás aj na sociálnych sieťach:
IG: @kamnahorehroni
FB: Kam na Horehroní