Módny štýl na dennej báze a do práce – čo si obliecť v roku 2021?

Módny štýl na dennej báze a do práce – čo si obliecť v roku 2021?
Redakcia 2. mája 2021

Módny štýl je pre nás dôležitý, aby sme sa cítili sebavedomo a atraktívne. Snažíme sa obliekať v rámci vlastného štýlu, no pritom berieme ohľad aj na súčasné trendy, aby sme vytvorili outfity, ktoré sú štýlové a estetické.

rendy sa neustále menia a s nimi aj náš pohľad na atraktívnosť jednotlivých kúskov oblečenia. Určite sa vám už stalo, že ste opovrhovali niektorým trendom, no ako sa čoraz viac objavoval všade navôkol, začal sa vám páčiť, až ste si ho nakoniec tiež kúpili.

            Trendy sú veľmi nákazlivé, pretože akonáhle sa nejaká vec dostane do trendov je všade. Vidíme ju na sociálnych sieťach, na obrazovkách, v obchodoch, či na ulici. Čím častejšie ju vidíme, tým viac sa nám začne páčiť až si ju nakoniec kúpime tiež. Aj takto trendy vedia ovplyvňovať naše nákupné správanie, no vždy si pritom zachovávame akúsi svoju osobnosť a dodávame outfitom svoju pridanú hodnotu. Vďaka tomu dokáže ten istý trend vyzerať úplne inak na dvoch rozličných osobách. Najnovšie trendy môžete nájsť napríklad na https://answear.sk/k/ona/oblecenie.

Čo je trendy v roku 2021?

            Nie je teda žiadnou novinkou, že aj v roku 2021 pribudlo množstvo nových trendov, ktoré si vo vašej skrini rýchlo nájdu miesto. Prvým takýmto trendom sú bezpochyby zvonové nohavice. V zahraničí sa začali objavovať už aj minulé roky, no v poslednom období sú všade a sú naozaj štýlové. Okrem zvonových nohavíc, či riflí sú veľmi obľúbené aj moms jeans, prípade nohavice rovného cigaretového strihu. Znova sa trochu upúšťa od klasických elastanových riflí, ktoré sú obtiahnuté.

            Ďalším kúskom, ktorý je na rok 2021 veľmi trendy sú overaly. Dlhé, krátke, zvonové, farebné, kvietkované, rifľové – všetky. Overaly sú veľmi variabilné a obľúbené kúsky oblečenia, pretože ich nemusíte kombinovať so žiadnymi ďalšími kúskami a iba ich doplníte vhodnými doplnkami. Vďaka tomu môžu na každej dáme vyzerať inak a pritom ide veľmi ľahko kombinovateľný kúsok. Pri výbere je dôležité predovšetkým vyberať podľa vašich telesných proporcií. Ten svoj (ideálny) overal môžete nájsť na https://answear.sk/k/ona/oblecenie/overaly.

            Medzi ďalšie obľúbené trendy pre rok 2021 patrí vintage oblečenie. Staré levisky, vintage košele a zaujímavé staromódne potlače predstavujú najmä pre mladú generáciu záruku štýlu. Ak chcete svoj šatník obohatiť o zaujímavé kúsky, môžete nazrieť do sekáčov, vintage obchodov alebo skúsiť nájsť retro kúsky aj na internetových obchodoch. Budete sa tak môcť vrátiť o niekoľko rokov späť do minulosti a pritom vytvoriť naozaj „cool“ outfit. Pre mladšie generácie sú rovnako trendy teplákové súpravy, prípadne súpravy zo svetroviny.

overaly.jpg

Ktoré doplnky vám pomôžu vytvoriť trendy outfit?

            Medzi najtrendovejšie doplnky roku 2021 patria ľadvinky. Farebné, svieže a moderné v rôznych dizajnových prevedeniach dokážu pozdvihnúť každý outfit na vyšší level. Veľmi trendy je voliť neutrálne outfity, ktoré môžete obohatiť o výrazné prvky. Rovnako vhodné sú výrazné šperky alebo vizáž, ktoré sú typické najmä pre mladšie ročníky. Tenisky by na rok 2021 mali predstavovať základ vášho šatníka a tiež ich môžete zvoliť v nejakom zaujímavom farebnom prevedení. Nech už si vyberiete ktorýkoľvek z tohtoročných trendov, snažte sa kombinovať ho tak, aby ste si zachovali vlastný štýl, vďaka čomu bude táto kombinácia omnoho originálnejšia ako odpozeraný styling.