NA KOBERCI – hosť Branislav Katreniak

NA KOBERCI – hosť Branislav Katreniak
Redakcia 6. októbra 2022

Október s talkshow NA KOBERCI a zaujímavým hosťom !

Zámerom nášho projektu – diskusnej relácie, je priblížiť prostredníctvom rozhovorov osobnosti pôsobiace v rôznych oblastiach spoločenského života regiónu Horehronie.

Divadelníci, športovci, podnikatelia, folkloristi, osvetári, ľudia s výnimočným povolaním…Všetkých pozývame NA KOBEREC ! Prečo ? Pretože chceme vedieť viac ! Chceme spoznať ich príbeh a „niečo zo zákulisia„ .

KOBEREC JE PRESTRETÝ V GREEN PUBE-e

Poloha ostáva nezmenená. Takže moderátorka, hosť aj kamera sú vždy pripravení NA KOBERCI v Green Pub-e. Tretia epizóda našej diskusnej relácie sa uskutočnila 12. októbra 2022 o 19:00 hod.

V prípade záujmu, je možné v Green-e rezervovať stôl, aby ste rozhovor mohli sledovať z toho správneho uhla. Zoberte na najbližší „koberec“ kamoša, kamošku, frajera, frajerku…kohokoľvek a urobte si pekný večer v strede týždňa.

„Green-áci“ majú pripravené chutné menu a kým my spovedáme hosťa na koberci, na stole vám pristanú samé dobroty.

#kamnahorehroni STREAM-uje !

…po slovensky vysiela naživo.

Záznam rozhovoru s Braňom Katreniakom si spätne môžete pozrieť tu:

Možno sa pýtate, prečo do toho „pcháme kameru“ ?

Našim cieľom je, aby obsah a myšlienka celého projektu mala čo najdlhšiu životnosť a bola dostupná pre všetkých bez rozdielu. To, akú platformu na sledovanie si vyberiete je čisto na vás. Projekt NA KOBERCI vám chceme priblížiť čo najviac, chceme ho dostať „k vám domov“. Preto ponúkame možnosť sledovania online záznamu „naživo“, ale aj z archívu.

V HLAVNÝCH ÚLOHÁCH V SLOVENSKOM ZNENÍ….

Veríme, že meno Mirka Rosíková vám už hovorí niečo viac. V tretej epizóde jej spoločnosť robil muž. V predchádzajúcich častiach sme sa venovali divadlu a histórii mesta. Tentokrát sme nahliadli do oblasti športu, ale aj podnikania.

Hosťom 3. časti bol Branislav Katreniak

Kto je Branislav Katreniak ? Dozviete sa, ak si pozriete 3. časť našej talkshow !

V súčasnosti sa toto meno spája s miestom, kde sa sústredí športový život mnohých Brezňanov každého veku. Tento muž stojí za miestom, ktoré poznáte pod názvom LEGIA FITNESS & SPORT CENTRUM. Už viete o kom hovoríme resp. píšeme ?

Ak navštevujete toto centrum, určite ste sa s ním stretli. Možno ste ani nevedeli, že je to práve on, pretože v danej chvíli kosil areál, opravoval stroj alebo sa venoval rozširovaniu zóny pre deti. Ale o tom všetkom si rozprávame NA KOBERCI !

T V O J I N F O R M A Č N Ý P O R T Á L

Sleduj nás aj na sociálnych sieťach:
IG: @kamnahorehroni
FB: Kam na Horehroní