Organizačné pokyny Hviezdne Vianoce Brezno 2019

Organizačné pokyny Hviezdne Vianoce Brezno 2019
Redakcia 28. novembra 2019

Ďakujeme všetkým, ktorí si zakúpili vstupenky na jedinečný koncert Hviezdne Vianoce Brezno 2019 v Aréne Brezno 6. decembra 2019.

Pre účastníkov koncertu o 19.00 h platia nasledovné organizačné pokyny:

Aréna sa otvára hodinu pred koncertom t. j. o 18.00 h. K dispozícií vám budú 4 vstupy do Arény podľa jednotlivých sektorov:

1, MFŠ (futbalový štadión) – tribúny D, E, F, G, H + ŤZP
2, hlavný vstup (2 vstupy) – tribúny B, C, I, J, + plocha vľavo a vpravo
3, únikový východ(vedľa hlavného vchodu) – tribúny D, H + plocha vľavo a vpravo

Z dôvodu veľkého počtu návštevníkov podujatia, prosíme a žiadame tých, ktorí nemusia, aby necestovali na koncert automobilom, ale aby využili iné možnosti ako napr. MHD a podobne. Pre návštevníkov ktorí prídu osobným automobilom budú určené parkovacie miesta medzi Arénou a futbalovým štadiónom. Pre ŤZP osoby budú vyhradené parkovacie plochy pred Arénou a na parkovisku medzi MFŠ a Arénou, kde sa zároveň nachádza aj bezbariérový vstup pre tieto osoby ktoré majú zakúpené vstupenky s doprovodom. V prípade problémov sa prosím riaďte pokynmi mestskej polície a príslušníkov policajného zboru SR, ktorí budú po celý čas regulovať parkovanie, ako aj dohliadať na plynulosť a bezpečnosť cestnej premávky a všetkých návštevníkov koncertu.

Ďalšie parkovné plochy: medzi Arénou a futbalovým štadiónom, pred nákupnými centrami Tesco, Billa, Lidl, Kaufland. Využiť môžete aj parkovacie miesta pred nákupným centrom S1.
Osoby pod vplyvom alkoholu alebo omamných látok nebudú vpustené do Arény. Vo vnútri sa v prípade nejasností alebo problémov riaďte pokynmi informátorov v žltých vestách (vždy jeden informátor na jeden sektor). V prípade akýchkoľvek zdravotných komplikácií, bude k dispozícií profesionálna zdravotná služba nachádzajúca sa na ploche (tzv. miesto vyhradené na striedanie hokejistov).

Kúpou jemne perlivej minerálnej vody za symbolické 1,50 € počas koncertu podporíte detské oddelenie nemocnice s poliklinikou v Brezne – organizátor poskytne 1 € z každej zakúpenej vody pre jej potreby. 0,5 litrovú jemne perlivú minerálnu vodu si môžete zakúpiť počas celého koncertu v bufete na ploche, alebo v bufete na 1 poschodí pri tribúnach. Každá prázdna platová fľaša následne bude recyklovaná. Z tohto dôvodu Vás chceme poprosiť a požiadať, aby ste si do Arény nepriniesli vlastný pitný režim, ale spolu s nami podporili túto skvelú myšlienku. Ďakujeme.

PR: Aybee Production