Jarné prázdniny #naHorehroni

Jarné prázdniny #naHorehroni
Redakcia 24. februára 2023

Tieto dni majú školáci radi ! Od západu až po východ sa každý týždeň prázdninuje.

Vymýšľate program ? Skúsime vám pomôcť !

Určite áno ! Lyžiarske strediská na Horehroní robia všetko preto, aby aj napriek nepriaznivým podmienkam počasia pripravili pre všetkých návštevníkov zjazdovky tak, aby si do sýta mohli užiť lyžovačku.

#kamnahorehroni na svah ?

Vybrané lyžiarske strediská sú otvorené denne, vo vybraných dňoch si môžete užiť aj večerné lyžovanie. Už len porosíme milú zimu, nech ešte vydrží.


Využite mestské športoviská !

Nabrúsiť korčule a šup do Arény Brezno na verejné korčuľovanie ! Alebo natiahnite plavky a navštívte plaváreň. Počas jarných prázdnin, v týždni 27. február – 2. marec 2023 je vo vybraných časoch pre školákov zvýhodnené vstupné na spomínané športoviská. Škoda nevyužiť, no nie ?

Ak nechcete športovať nevadí. Oddýchnite si v kine pri dobrom filme, rozprávke či komédii. K tomu pukance a o program je postarané !


Zoberte deti do múzea !

Nie, nebude to nuda. V týchto dňoch môžete navštíviť výstavu pod názvom NESPÚTANÉ ŽIVLY alebo podujatie Tajuplné bytosti, alebo Kto po nociach chodí ? Bližšie informácie o podujatiach nájdete v našom kalendári podujatí.


Prázdninový víkend

Na Horehroní je nielen krásna príroda, ale aj mimoriadne chutná gastronómia ! Príďte sa o tom presvedčiť „pod Chopok“, v sobotu 4. marca 2023. V rámci podujatia Chute Horehronia pod Chopkom môžete byť súčasťou tradičnej slovenskej zabíjačky, priamo pod svahom pri Hoteli Srdiečko.

Od 10:00 do 16:00 sa o zábavu postará ĽH Čerešienka, DJ Kero a Ľadový medveď Samo. Pre najmenších je pripravené maľovanie na tvár a iglu OOCR Horehronie s aktivitami pre detičky.


Fresh Track s raňajkami !

Ranný menčester a po výkone chutné raňajky na Rotunde – to znie ako dobrý plán však ? Pre malých aj veľkých lyžiarov od 1. marca vo vybraných dňoch – utorok, štvrtok, sobota, nedeľa – si môžete vychutnať nedotknuté svahy ako prví.

Zapnúť budíky a od 7:00 do 9:00 na svahu !


SNOW SHOW víkend

Počas víkendu si v lyžiarskych strediskách na Horehroní môžete opäť vychutnať Snow Show. Hlavnou myšlienkou projektu je spestrenie a obohatenie víkendov počas zimnej sezóny 2023 v najnavštevovanejších a najpopulárnejších slovenských lyžiarskych strediskách.

Organizátori projektu sú zástancami názoru, že návštevníkovi lyžiarskeho strediska by mal byť ponúknutý komplexný nielen športový, ale aj spoločenský a kultúrny zážitok – a my súhlasíme !

Snow Show si môžete vychutnať v sobotu 4. marca v lyžiarskom stredisku Ski Tále alebo v nedeľu 5. marca v lyžiarskom stredisku Mýto Ski & Bike.


Počas jarných prázdnin sa na Horehroní nikto nudiť nebude ! Či už to budú „domáci“ školáci zo stredného Slovenska alebo iných častí.

Takže diár do ruky, určiť plán na každý deň a prázdninujeme !

Nám už ostáva len zaželať vám čo najviac zážitkov, priaznivé počasie a dobrú náladu !

T V O J I N F O R M A Č N Ý P O R T Á L

Sleduj nás aj na sociálnych sieťach:
IG: @kamnahorehroni
FB: Kam na Horehroní